MMA PLFENFEN 33: Dominik Zadora nie bez problemów pokonał Pavla Sacha

FEN 33: Dominik Zadora nie bez problemów pokonał Pavla Sacha

Dominik Zadora (26-8) pokonał Paval Sacha (9-4) w pojedynku na zasadach K-1, który odbył się na gali FEN 33.

Sach zaczął dobrą kombinacją ciosów. Po jednym z kolejnych ciosów Zadora upadł, ale nie był liczony. Sach dobrze wchodził w tempo. Niskie kopnięcia Czecha rozpoczynały akcje i sprawiały sporo problemów. Zadora też odpowiedział kilkoma kopnięciami, ale były to raczej pojedyncze akcje. Na koniec rundy Sach wyprowadził wysokie kopnięcie, po którym stracił równowagę.

Brak opisu.

Wymiana niskich kopnięć na początku drugiej rundy. Lowkicki w wykonaniu zawodnika z Bolesławca były naprawdę mocne. Jednym z nich Zadora wyciął rywala. Sach nie wyglądał już tak dobrze jak w pierwszej odsłonie. Powoli tracił bowiem mobilność.

Sach ruszył mocno do ataku na początku ostatniej rundy. “Japoński Drwal” wciaż jednak korzystał ze swojej firmowej broni, czyli bardzo mocnych lowkicków. Czech co prawda próbował ruszać do przodu, lecz Zadora neutralizował te próby klinczem.

29-28, 29-28, 29-28 – wszyscy sędziowie punktowali identycznie pojedynek dla Dominika Zadory.

Zobacz także:

FEN 33 – wyniki

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. Tym razem nie w PPV, a w telewizji! W rozpisce m.in. Kacper Formela, Dominik Zadora, Izabela Badurek, Rafał Kijańczuk czy Marcin Sianos.

Wiemy kiedy FAME MMA 10! Don Kasjo i Norman Parke w walce wieczoru!

Wiemy kiedy gala FAME MMA 10! Impreza, którą przełożono z kwietnia już oficjalnie ma nową datę organizacji! W walce wieczoru zobaczymy długo wyczekiwane starcie bokserskie między jednym z najbardziej popularnych youtuberów w kraju i byłym zawodnikiem UFC!