MMA PLFENFEN 33: Damian Bujkowski rozbił Marcina Sianosa w 3. rundzie

FEN 33: Damian Bujkowski rozbił Marcina Sianosa w 3. rundzie

Damian Bujkowski (2-0) pokonał Marcina Sianosa (4-6) przez techniczny nokaut w 3. rundzie podczas gali FEN 33.

Od początku oglądaliśmy mocne wymiany. Trafił Sianos a rywal się zachwiał. Potem zawodnik Invictus Kołobrzeg poszedł po obalenie. Sianos miał pozycję z góry, lecz Bujkowski starał się neutralizować jego ataki. Weteran FEN kilka razy podniósł się co w końcu zaowocowało uzyskaniem pozycji bocznej. Bujkowski ponownie uzyskał jednak gardę. Nie było zbyt wiele aktywności i sędzia Piotr Michalak napominał Sianosa. “Bujak” z pleców zadał kilka ciosów, które spowodowały rozcięcie. Dominująca pozycja należała jednak do rywala.

Brak opisu.

Obaj zawodnicy byli już mocno zmęczenie na początku rundy drugiej. Nastawiali się na mocne ciosy. Sianos trafił kilka razy mocno, również na tułów. Zawodnik z Kołobrzegu ruszył do zapaśniczej ofensywy. Bujkowski długo się bronił. ale później również za sprawą uderzenia znalazł się na plecach. Sianos od czasu do czasu bił ciosy prawą ręką. W dalszej części rundy zawodnicy przesunęli się w kierunku siatki, gdzie spędzili pozostały czas aż do gongu.

Brak opisu.

Niesamowite zmęczenie u obu zawodniów. Rzucali zamaszyste ciosy. Sporo było też siłowania pod siatką. Sianos miał inicjatywę przez pewien czas. Potem jednak do kontrofensywy przeszedł Bujkowski. Zawodnik Bersekers MMA Team Suwałki trafił kilkoma mocnym kolanami na korpus, po których Sianos upadł na kolana. Potem “Bujak”zaczął mocne ground&pound. Przeciwnik nie odpowiadal na ciosy i sędzia w końcu przerwal pojedynek.

Zobacz także:

FEN 33 – wyniki

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. Tym razem nie w PPV, a w telewizji! W rozpisce m.in. Kacper Formela, Dominik Zadora, Izabela Badurek, Rafał Kijańczuk czy Marcin Sianos.

Walka kobiety z mężczyzną? Gabi Garcia zmierzy się z Craigiem Jonesem w… grapplingu! 

To się wydarzy naprawdę! Craig Jones utytułowany grappler za pomocą instagrama poinformował, że w Los Angeles dojdzie do jego starcia z… Gabi Garcią. Oczywiście będzie to walka na zasadach brazylijskiego jiu jitsu.