MMA PLFENFEN 32: Rafał Lewon po intensywnej walce kończy Piotra Walawskiego w 2. rundzie [WIDEO]

FEN 32: Rafał Lewon po intensywnej walce kończy Piotra Walawskiego w 2. rundzie [WIDEO]

Rafał Lewon (15-10) pokonał Piotra Walawskiego (8-7-1) na gali FEN 32. “Kaszana” zwyciężył przez techniczny nokaut w 2. rundzie.

Lewon w ciągu niespełna 30 seknd sprowadził walkę do parteru. Walawski próbował być aktywny z dołu, ale przewagę miał “Kaszana”. Lewon trzymał głowę przeciwnika a potem pod siatką zaczął go obijać. Kolejne ciosy spadały na głowy “Ledy”. W końcu zdołał jednak wstać. Zawodnik z Białogardu ponownie jednak obalił. Tym razamejednak Walawski podjął próbę gilotyny. Reprezentant Shark Top Team włożył w to sporo sił a a przeciwnik i tak zdołam się uwolnić. Lewon bił kolejne mocne ciosy.

Walawski zaczął kolejną rundę od presji i wyprowadzał kolejne kopnięcia. Jedno z nich doszło do głowy przeciwnika. Z czasem Lewon zaczął gonić za rywalem, ale nie atakował zbytnio. W końcu trafił ciosem… w krocze i walkę na moment wstrzymano. Po wznowieniu “Kaszana” wyglądał dużo lepiej. Trafił sierpowym, potem podbródkowym. W końcu Walawski wylądował na plecach. Trenujący ostatnio w Fight Club Koszalin zawodnik obronił się przed próbą dźwigni rywala. Lewon zadawał kolejne ciosy w parterze. Rywal nie odpowiadał na nie, więc w końcu musiał to przerwać.

Zobacz także: