MMA PLNajnowszeFENFEN 31: Trybson wygrywa przed czasem. Urwał ucho rywalowi! [WIDEO]

FEN 31: Trybson wygrywa przed czasem. Urwał ucho rywalowi! [WIDEO]

Paweł “Trybson” Trybała (7-3) wygrał z Łukaszem Borowskim (4-9) w co-main evencie gali FEN 31. Sędzia przerwał pojedynek w drugiej rundzie na skutek kontuzji Borowskiego.

FEN 31 Trybson

Już na początku walki wydawało się, że “Trybson” doznał jakiego urazu nogi. Nie okazało się to jednak tak groźne. Zawodnicy wchodzili w mocne wymiany. Potężne cepy latały z obu stron. Trybała trafił czysto, lecz nie zrobiło to wrażenia na rywalu. Borowski nastawiał się też na prawy prosty. Po kolejnej mocnej wymianie “Borosiowi” wypadł ochraniacz na zęby. Później zawodnik Elitarni MMA Oborniki Śląskie trafił mocno. Borowski próbował też obalenie, lecz “Trybson” dobrze odrzucił nogi. Na minutę przed końcem Trybała docisnął przeciwnika do siatki. Borowski był w stanie go jednak obrócić a na rozerwanie też trafić. W końcówce rundy oglądaliśmy jeszcze szarżę Trybały i nieudaną próbę sprowadzenia Borowskiego.

Wychodząc do drugiej rundy Trybała był już mocno zmęczony. Jego akcje były nieskuteczne. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów był jednak aktywny. W pewnym momencie sędzia przerwał walkę. Wszystko przez mocno uszkodzone ucho Borowskiego. Sędzia zdecydował, że nie może on kontynuować walki.

Na gali czeka nas m.in. rewanż Rutkowskiego z Zielińskim, dwie walki walki mistrzowskie czy występ “Trybsona”. Wyniki gali FEN 31.

Marcin Wójcik nowym mistrzem wagi półciężkiej FEN!

“Gigant” dominował nad rywalem. Był bliski skończenia już w rundzie pierwszej. Dzieła dopełnił w czwartej odsłonie.