MMA PLFENFEN 31: Nie zobaczymy wyczekiwanej gwiazdy organizacji! Powodem kontuzja!

FEN 31: Nie zobaczymy wyczekiwanej gwiazdy organizacji! Powodem kontuzja!

Jeden z najlepszych zawodników Fight Exclusive Night nie wystąpi na najbliższej gali. Mistrz wagi lekkiej – Mateusz Rębecki poinformował o swoim wypadnięciu z poprzez media społecznościowe.

Siemanko wszystkim, chciałbym was poinformować, że 28 listopada na FEN 31 nie wystąpię z powodu kontuzji.

Kariera Mateusza Rębeckiego

Chińczyk stoczył w swojej karierze dwanaście pojedynków, z czego osiem w klatce FENu. Zawodnik Berserker’s Team wygrał jedenaście walk i tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika.

Ostatnie starcie z udziałem Rebeckiego odbyło się na gali FEN 28. Chińczyk zdominował w tym pojedynku Fabiano Silve da Conceicao i wygrał przez techniczny nokaut pod koniec pierwszej odsłony. Była to już czwarta obrona pasa kategorii do 70 kilogramów przez Mateusza Rębeckiego. Chińczyk jest posiadaczem trofeum od czasu walki z Marianem Ziółkowskim podczas FEN 20.

Gala FEN 31

Fight Exclusive Night powraca 28 listopada. Organizatorzy zapowiadają emocjonujące zestawienia i duże nazwiska. W walce wieczoru Adrian Zieliński skrzyżuje rękawice z Danielem Rutkowskim. Będzie to rewanż za walkę podczas Babilon MMA 10. Wówczas górą okazał się Rutek, który po pięcio rundowym pojedynku zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Podobnie jak podczas pierwszego pojedynku, stawką starcia będą pasy wagi piórkowej FEN i Babilon.

W pozostałych pojedynkach zobaczymy między innymi starcie mistrzowskie pomiędzy Marcinem Wójcikiem z Adamem Wójcikiem. Stawką pojedynku będzie pas wagi półciężkiej FEN.

FEN 31 to również długo wyczekiwany debiut Pawła Trybały. Pojedynek Trybsona był wielokrotnie przekładany z powodu kontuzji zawodnika, a później pandemii koronawirusa. Wydaje się, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie i Trybała będzie mógł zaprezentować się publiczności FEN.

Transmisja gali będzie prowadzona w systemie pay per view.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o debiucie w UFC! Kiedy Polak wróci do klatki?

Mateusz Gamrot uważa, że to była bardzo bliska walka. Zapraszamy was na dłuższy wywiad z ”Gamerem”

Prezes FEN ostro o Wrzosku! Zaskoczeni?

Paweł Jóźwiak postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć Marcinowi Wrzoskowi. Jak myślicie partnerka ”Polish Zombie” zawalczy jeszcze w FEN?