MMA PLFENFEN 30: Paczka wywiadów przed sobotnią galą [WIDEO]

FEN 30: Paczka wywiadów przed sobotnią galą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu odbędzie się jubileuszowa 30-edycja Fight Exclusive Night. Przygotowaliśmy dla was wywiady z bohaterami nadchodzącego wydarzenia.

W walce wieczoru zobaczymy starcie o pas w kategorii półśredniej. Nie zabraknie ciekawego pojedynku w żeńskim MMA. Będą również starcia K-1 zawodników publiczności. Dominik Zadora stanie przed szansą odzyskania pasa w starciu z Wojciechem Wierzbickim. Debiut w organizacji odnotuje uznany w Polsce – Michał Turyński.

Paczka wywiadów przed galą we Wrocławiu!

Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu odbędzie się Fight Exclusive Night 30. W walce wieczoru o pas kategorii półśredniej zawalczy Robert Bryczek (11-3). 30-latek po efektownym debiucie podejmie Virgiliu Frasineaca (9-1).

Bryczek to czołowy polski zawodnik w kategorii półśredniej, który przebojem wdarł się do federacji FEN wygrywając przez techniczny nokaut z Jackiem Jędraszczykiem na FEN 29. Fighter z Bielsko-Białej debiutował na zawodowstwie w 2011 roku. Między 2013 a 2019 roku zanotował serię siedmiu kolejnych zwycięstw z rzędu. 30-latek pokonał jednogłośnie na punkty Grzegorza Siwego, Artura Kamińskiego oraz Mate Kertesza. Bryczek w 1. odsłonie znokautował także niepokonanego wcześniej Alexandera Begmana.

Bekus z możliwie najlepszej strony pokazała się kibicom podczas swojej premierowej walki w federacji na FEN 24. Już w pierwszej minucie 1. rundy znokautowała Kamilę Porczyk. Wcześniej decyzją sędziów pokonała Hannę Gujwan udanie debiutując na zawodowstwie. Bekus znakomicie radziła sobie walcząc amatorsko – wszystkie sześć pojedynków wygrała. Na FEN 28 zawodniczka pochodząca z Bydgoszczy zwyciężyła 2. odsłonie z Sylwią Firlej.

Poniedziałek we Wrocławiu dopiero zadebiutuje pod szyldem FEN. Zawodnik urodzony w Katowicach wszystkie swoje 6 zwycięskich pojedynków kończył nokautując swoich rywali. We wrześniu 2019 roku po ciosach na korpus naporu Poniedziałka nie wytrzymał Melvin van Suijdam. Wcześniej wojownik z Górnego Śląska wysokim kopnięciem znokautował Tomasza Terlikowskiego. Pierwsze cztery zwycięskie walki październikowy debiutant zakończył w premierowych odsłonach.

Abdurzakov ma niespełna 22 lata i urodził się w Groznym. W swojej dotychczasowej karierze stoczył 4 pojedynki, z których tylko jeden przegrał – chodzi o bój z Charzewskim. Później trzykrotnie zwyciężał dwukrotnie poddając i raz nokautując swoich przeciwników. Mansur to zawodnik, który bardzo dobrze czuje się w grze parterowej. W stolicy Dolnego Śląska naturalizowany Polak zadebiutuje pod szyldem FEN.

Badurek jeszcze nigdy nie wygrała swojego pojedynku na pełnym dystansie. Za każdym razem, gdy jej ręka wędrowała w górę po walce, zwycięstwo miało miejsce przed czasem. Zawodniczka z Lublina reprezentowała w przeszłości barwy największej na świecie federacji UFC. Podczas swojego debiutu pod szyldem FEN okazała się minimalnie gorsza od Katarzyny Lubońskiej – sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo zawodniczce z Piły.

Zobacz także:

Wielka radość po zwycięstwie Błachowicza! Widzieliście?

To była piękna chwila. Jak widać Polak ma fanów na całym świecie. Zobaczcie ich reakcje

Właściciel KSW składa gratulacje! Jak myślicie była wielka duma?

Maciej Kawulski składa gratulacje swojemu byłemu mistrzowi. Jan Błachowicz w sobotę zgarnął pełnoprawny pas kategorii półciężkiej