MMA PLFENFEN 29: Kacper Formela brutalnie nokautuje Kamila Łebkowskiego! [WIDEO]

FEN 29: Kacper Formela brutalnie nokautuje Kamila Łebkowskiego! [WIDEO]

Kacper Formela (10-4) na początku trzeciej rundy brutalnie znokautował Kamila Łebkowskiego (18-10) na gali FEN 29.

Jako pierwszy mocno trafił Formela. “Polski Machida” kilka razy dobrze przymierzył. Łebkowski miał zaś problem z trafieniem mobilnego rywala. Kolejne dobre ciosy Formeli. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia potrafił też przepuszczać ciosy i doskonale kontrować. Łebkowski był zaś wolniejszy od rywala. “Bomba” nie trafiał. Formela z kole zaliczył skuteczne obalenie. W parterze Łebkowskiemu udało się co prawda trafić, lecz później pod koniec rundy ponownie został przewrócony.

Na początku drugiej rundy Formela ponownie przeniósł walkę do parteru. Łebkowski miał swój moment, lecz Formela ponownie przejął inicjatywę. Łebkowski niby szedł do przodu, lecz przyjmował kolejne ciosy. Formela zaś ponownie obalił rywala. Łebkowski był w stanie przesunąć się w kierunku siatki a potem wstać. Formela nadal miał przewagę szybkości. Potem raz jeszcze ładnie przechwycił nogę i obalił z ciosem. Po zadaniu kilku kolejnych zawodnicy wrócili jeszcze do stójki.

Po kilkunastu sekundach trzeciej rundy Formela trafił rywala potężnym lewym sierpowym. Łebkowski padł na deski twarzą w dół. Piekielny nokaut!

To już drugi znakomity pojedynek w wykonaniu Kacpra Formeli dla FEN. W debiucie dla tej organizacji “Polski Machida” przegrał niejednogłośną decyzją z Łukaszem Charzewskim. Drugi pojedynek zakończył się dla niego już pomyślnie, na dodatek niezwykle efektownym nokautem.

Zobacz także:

FEN 29 – wyniki

Na gali w Ostródzie zaplanowano kilka ciekawych pojedynków. Jak się potoczyły?