MMA PLFENFEN 29: Finalista turnieju Wotore w debiucie zmierzy się z Michalskim!

FEN 29: Finalista turnieju Wotore w debiucie zmierzy się z Michalskim!

Kacper Miklasz młody prospekt już 22 sierpnia doczeka się swojego debiutu w zawodowym MMA. Wojownik pochodzący z Ełku doszedł aż do finału w turnieju na gołe pięści po czym został zauważony! Kacper dostanie szansę na gali Fight Exclusive Night 29 w ostródzkim Amfiteatrze.

Kacper Miklasz swoje pierwsze kroki stawiał w klubie MMA Team Ełk pod okiem Mariana Zawadzkiego. Ełczanin miał przerwę, ale wrócił z przytupem tym razem pod skrzydłami Krzysztofa Pietraszka. Były amatorskie walki choćby na eventach ALMMA, a następnie wyjazd do Niemiec.

Miklasz trenuje i reprezentuje uznany klub UFD Gym, w którym trenuje choćby David Zawada, Roberto Soldić czy Antun Racić. Kacper u naszych sąsiadów toczył następne walki amatorskie, które okazywały się szybkimi triumfami. Żadna walka nie potrwała całego dystansu, bo młody wilczek znalazł sposób na poddanie oponentów.

Będzie efektownie? Kacper Miklasz gwarantuje emocje!

Kacper został zauważony i doceniony poprzez udział w turniej na gołe pięści na gali Wotore. ”Polish Machine” rozpoczął od błyskawicznego poddania Dawida Łagosza, a po minucie i 19 sekundach znalazł sposób na zdecydowanie większego gabarytowo Karola Grzesiuka. W finale Miklasza zatrzymał faworyzowany Michał Pasternak mający za sobą jakże duże doświadczenie w zawodowym MMA. 

Przeciwnikiem Miklasza w debiucie będzie Mateusz Michalski (1-0), który wraca do klatki po prawie 5-latach przerwy. Walka miała miejsce w grudniu 2015 roku na gali Kaiser Fight Night 1 w Olsztynie. Michalski już pod koniec pierwszej odsłony zastopował również debiutującego Łukasza Kozłowskiego. Co można powiedzieć o Michalskim? Agresywny styl, silny i idący często na ostre wymiany! Dodać również trzeba, że Michalski do walki przygotowuje się w Arrachionie Olsztyn pod okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego.

Zobacz także:

KSW w dużej rosyjskiej telewizji! Jak myślicie nasi sąsiedzi chętnie oglądają gale w naszym kraju?

Przypomnijmy, że Match TV to największa sportowa telewizja w Rosji

Michał Kita ostatnio efektowny! W jakiej organizacji tym razem go zobaczymy?

”Masakra” nie zawalczy o pas z Oli Thompsonem w Ostródzie