FEN 25: “Psychopata” rewanżuje się “Irokezowi”. Bakocevic zwycięża po kontuzji rywala

Foto: FEN MMA
Foto: FEN MMA

Vaso Bakocevic (38-18-1) pokonał przez Macieja Jewtuszkę (12-5) przez techniczny nokaut w walce wieczoru gali FEN 25 w Ostródzie. O wyniku przesądziła kontuzja Polaka.

Jewtuszko starał się zachowywać dystans kopnięciami. Bakocevic zdołał przechwycić jednak nogę i sprowadził walkę do parteru. Czarnogórzec był z góry, z kolei Polak bronił się w gardzie. Brakowało aktywności i sędzia podniósł walkę.  “Irokez” spróbował obrotowego łokcia. Przeciwnik uchylił się jednak przed tym udrzeniem i zapiął klamrę. Bakocevic zdołał raz jeszcze sprowadzić walkę do parteru. Tym razem “Psychopata” zajął pozycję bocznej a potem plecy. Jewtuszko wydostał się z niekorzystnej pozycji i trafił mocnymi kolanami. Sytuacja po raz kolejny się odwróciła i Bakocevic raz jeszcze był z góry w parterze.

Gdy Polak wrócił do narożnika okazało się, że odnowił mu się uraz nogi. Oznacza to więc, że w tych nietypowych okolicznościach Bakocevic zrewanżował się za porażkę sprzed 5 lat. Na gali KSW 28 w 2015 roku Jewtuszko pokonał bowiem Bakocevica przez nokaut w trzeciej rundzie.