MMA PLNajnowszeFENFEN 24: Adrian Zieliński nokautuje Kamila Łebkowskiego w pierwszej rundzie!

FEN 24: Adrian Zieliński nokautuje Kamila Łebkowskiego w pierwszej rundzie!

Adrian Zieliński (18-8) znokautował już w pierwszej rundzie pojedynku Kamila Łebkowskiego (18-9) podczas gali FEN 24 w Warszawie.

FEN 24 Zieliński Łebkowski

Zawodnicy szybko zaczęli wymieniać ciosy. Zieliński zajął środek klatki i dystansował rywala lewym prostym. Łebkowski był bardzo ruchliwy, próbował doskakiwać z ciosami. Często jednak nadziewał się na kontry. W końcu zawodnicy wdali się w potężną wymianę. “Bomba” trafił podbródkowym, jednak po chwili przyjął potężny lewy sierpowy, po którym padł na deski. Zieliński dopadł jeszcze, aby dobić rywala i sędzia szybko przerwał walkę.

Do klatki wkroczyły służby medyczne, aby udzielić pomocy znokautowanemu zawodnikowi.

Dzięki temu zwycięstwu Zieliński przerwał serię trzech porażek, których doznał jeszcze w organizacji ACB. Poza tym pojedynek z Łebkowskim był traktowany jako eliminator do walki o pas. Oznacza to, że już wkrótce zawodnik zawalczy o tytuł wagi piórkowej. Obecnie w tej kategorii wagowej w organizacji Fight Exclusive Night mamy wakat.