MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipFelice Herrig po porażce z Kowalkiewicz odeszła z MMA. Teraz ogłasza, że… będzie walczyć! Ale na innych zasadach!

Felice Herrig po porażce z Kowalkiewicz odeszła z MMA. Teraz ogłasza, że… będzie walczyć! Ale na innych zasadach!

Felice Herrig to była zawodniczka UFC, która po czerwcowej porażce z Karoliną Kowalkiewicz postanowiła rzucić MMA i przejść na sportową emeryturę. Teraz jednak wraca do walk!

Felice Herrig

Ale walk na innych zasadach niż ostatnio. Amerykanka zamierza kontynuować swoją karierę w walkach na gołe pięści!

Felice Herrig ogłasza, że… będzie dalej walczyć!

Herrig związała się kontraktem z organizacją BKFC i będzie próbowała swoich sił w walkach w boksie bez rękawic:

“Uważnie obserwowałam co Dave Feldman i jego wspólnicy budują w BKFC i naprawdę chcę sprawdzić się w walce na gołe pięści. W tym momencie mojej kariery jestem gotowa na nowe wyzwania, a nie ma nic większego i lepszego niż BKFC.” – przyznała.

Felice Herrig posiada rekord w MMA 14-10, ale podstawy sportów walki ma w boksie i w kickboxingu, co powinno jej pomóc w karierze w BKFC. Herrig potwierdza też, że jej przygoda z MMA definitywnie dobiegła końca.

“Zdecydowanie skończyłam już z MMA. Chcę to jasno powiedzieć i wyjaśnić, bo czuję, że ludzie uważają, że jak kończysz z MMA to jesteś już przeżytkiem. Jeśli idziesz walczyć na gołe pieści, to jesteś już przeżytkiem. Nie uważam tak. Wg mnie teraz zawodnicy mają dużo innych możliwości poza UFC.”

Zobacz także:

Artur Szpilka nie obija się na treningach MMA! Krew i obita twarz! Widzieliście?

Widać, że Artur Szpilka traktuje treningi MMA na poważnie. Na najnowszym filmiku w mediach społecznościowych pochwalił się rozbitą twarzą, zalaną w połowie krwią.

Piotr Szeliga o walce Stiflera na PRIME SHOW MMA 2: Ten Bombardier nic nie potrafi! Co wy na to?

Piotr Szeliga na insta stories został zapytany o sobotni co-main event gali PRIME SHOW MMA 2, która odbędzie się w Gdyni. Damian Zduńczyk zdecydował, że kolejny raz podejmie duże wyzwanie. Jego przeciwnikiem będzie ogromny ”Bombardier”, który wydaje się zdecydowanym faworytem. ”Szeli” zapewnia, że senegalski mistrz zapasów nic nie potrafi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis