MMA PLFedor EmelianenkoFedor wraca! Są pierwsze szczegóły walki potężnego “Ostatniego Cara”!

Fedor wraca! Są pierwsze szczegóły walki potężnego “Ostatniego Cara”!

To niesamowita wiadomość dla fanów absolutnej legendy mieszanych sztuk walki! Fedor Emelianenko wraca! I to wraca do startów! Już niedługo jego kolejna walka, być może pożegnalna.

Fedor wraca

Informację o powrocie Fedora do startów podał dziennikarz ESPN – Ariel Helwani. Przedstawił on także pierwsze szczegóły na temat pojedynku z jego udziałem!

Fedor wraca! Są pierwsze szczegóły walki potężnego “Ostatniego Cara”!

“Fedor Emelianenko ma ogłosić jutro, że pod koniec roku powróci do startów. Przeciwnik zostanie podany w późniejszym terminie. Powrót Fedora planowany jest na październik. 44-letnia legendarny Rosjanin nie walczył od grudnia 2019 roku, kiedy to wygrał z Rampagem Jacksonem” – napisał Helwani na Twitterze:

O ostatniej walce Fedora nie musimy wspominać, ale dodamy, że przed starciem z Rampagem, Fedor stoczył pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej Bellator MMA, w której jednak musiał uznać wyższość dużo młodszego Ryana Badera, który dzięki wygranej nad Rosjaninem został podwójnym mistrzem organizacji Scotta Cokera.

Przed walką z Baderem, Fedor pokonywał inne legendy mieszanych sztuk walki w USA – Franka Mira i Chaela Sonnena.

Jak myślicie z kim w następnej – możliwe, że pożegnalnej – walce zmierzy się Fedor?

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis