MMA PLBellatorFedor Emelianenko wygrał z koronawirusem? Legenda opuściła szpital!

Fedor Emelianenko wygrał z koronawirusem? Legenda opuściła szpital!

Foto: Fedor Emelianenko facebook

Parę dni temu informowaliśmy, że Fedor Emelianenko (39-6) został przewieziony do szpitala. Powód? Rosjanin ma/miał koronawirusa i jak widać nie przechodził go bezobjawowo. Są dobre wiadomości! Legenda MMA opuściła szpital.

2020 rok nie był udany dla 39-latka, który miał nadzieje, że stoczy swój następny pojedynek. Rosjanin podkreślał, że wolałby jednak zawalczyć przy pełnych trybunach.

Fedor w poprzednim roku nie stoczył żadnego pojedynku. Ponadto pod koniec sierpnia zmarł jego mentor Władimir Michaiłowicz Woronov.

Mój trener Władimir Michaiłowicz Woronov zmarł. Z dzieciństwa Władimir Michaiłowicz był częścią rodziny, mentorem dla mnie. Zawsze był przy nim dla trudnych i szczęśliwych chwil mojego życia. Władimir Michaiłowicz był nie tylko trenerem, ale również ojcem wielu sportowców. Wychował mistrzów, silnych w duchu, wierzył w młodych chłopaków i pomógł im odnaleźć drogę w życiu. Proszę o modlitwę za Władimira. Moje najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół Władimira Michaiłowicza.

Fedor Emelianenko opuścił szpital!

Wszystko wskazuje na to, że Fedor Emelianenko (39-6) wygrał z koronawirusem. Rosjanin opuścił szpital.

Rosyjska legenda MMA, Fedor Emelianenko został wczoraj (rano 25 stycznia) wypisany ze szpitala w Moskwie – wynika z doniesień Tass Agency. Dziękujemy wam, Bogowie MMA.

44-latek ostatnie swoje pojedynki toczył w 2019 roku. Zaczęło się od finału turnieju wagi ciężkiej. ”Car” w 35-sekund został znokautowany w starciu z Ryanem Baderem.

Ostatnia walka Emelianenki odbyła się dwudziestego ósmego grudnia. Emelianenko w Japonii zmierzył się z weteranem – Quintonem Jacksonem (38-14). 44-latek w niecałe trzy minuty znokautował Amerykanina. Dużo fanów zarzucało Jacksonowi, że wyszedł do tej walki kompletnie bez formy.

Zobacz także:

Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To się dzieje!

Kto by się spodziewał jeszcze parę lat temu, że będą odbywały się takie wydarzenia… Legalne ustawki kibiców na gołe pięści

Youtuber zapowiada, że znokautuje Asrkena szybciej niż Masvidal! Tak będzie?

Jake Paul jest pewny swego. Już w kwietniu dojdzie do jego bokserskiego pojedynku z Benem Askrenem