MMA PLBellatorFedor Emelianenko stanie do głośnego rewanżu? Szef Bellatora chce do niego doprowadzić!

Fedor Emelianenko stanie do głośnego rewanżu? Szef Bellatora chce do niego doprowadzić!

Foto: Facebook/ Fedor Emelianenko

Czy Fedor Emelianenko stanie do głośnego rewanżu? Szef organizacji Bellator MMA, dla której Rosjanin toczy swoje ostatnie walki, Scott Coker jest mocno zainteresowany zestawieniem “Ostatniego Cara” z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC.

Chodzi oczywiście o postać Fabricio Werduma, który w przeszłości pokonał Rosjanina. W 2010 roku, Werum poddał Rosjanina balachą i przerwał passę 29 zwycięstw Fedora z rzędu. Teraz może dojść do drugiego starcia między tymi zawodnikami.

What is Your All-Time Favorite Strikeforce Fight? | Sherdog Forums | UFC,  MMA & Boxing Discussion

Fedor Emelianenko stanie do głośnego rewanżu? Szef Bellatora chce do niego doprowadzić!

W środę Scott Coker rozmawiał z portalem MMAjunkie.com, gdzie przyznał, że ostatnio rozmawiał z menadżerem Fabrico Werduma, Alim Abdelazizem. Jednym z tematów rozmowy miał być potencjalny brazylijsko-rosyjski rewanż:

“Myślę, że u Fedora to 50/50 czy chce tej walki. To nie jest u niego priorytet taki, jaki Fabricio chciałby, aby był. Ale będziemy rozmawiać z Fedorem i zobaczymy czy uda się go przekonać. A jeśli Fedor zechce tej walki, to na pewno ją zrobimy. To może być starcie, które zrobimy w Moskwie. To może być jedna z tych dwóch walk, które czekają jeszcze Fedora.”

Obaj zawodnicy swoje ostatnie walki wygrali. Fedor w grudniu zeszłego roku znokautował w pierwszej rundzie Quintona Jacksona, a Werdum w lipcu poddał debiutującego w wadze ciężkiej Alexandra Gustafssona.

Zobacz także:

Conor McGregor wraca do gry! Zaakceptował warunki UFC i zawalczy w styczniu!

Na tę wiadomość na pewno długo czekaliście! Conor McGregor wraca do gry! Irlandczyk zaproponował warunki UFC i już w styczniu ma powrócić do startów. Czeka go głośny rewanż!

Petr Yan vs. Aljamain Sterling o pas wagi koguciej na UFC 256

Wyczekiwane starcie w kategorii koguciej w końcu dojdzie do skutku. Już 12 grudnia na gali UFC 256 w starciu o pas mistrzowski zmierzą się ze sobą Petr Yan (15-1) i Aljamain Sterling (19-3).

UFC 254 z udziałem kibiców? “Jeśli wszystko pójdzie po myśli, to niedługo to ogłosimy”

Gala UFC 254 z udziałem kibiców? Czy impreza, którą promuje pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovowem a Justinem Gaethje odbędzie się przy wsparciu fanów?