MMA PLBellatorFedor Emelianenko ma COVID-19! Został przewieziony do szpitala!

Fedor Emelianenko ma COVID-19! Został przewieziony do szpitala!

Foto: Wikimedia Commons/ Author: Bruno Massami

Jeden z najlepszych zawodników MMA w historii, Fedor Emelianenko ma COVID-19! Siejący postrach wirus SARS-CoV-2, w następstwie którego rozwija się choroba COVID-19 dopadł także i “Ostatniego Cara”.

Fedor został nawet przetransportowany do szpitala i hospitalizowany. Jego walka z tą chorobą zdecydowanie nie miała charakteru bezobjawowego.

Fedor Emelianenko ma COVID-19! Został przewieziony do szpitala!

Fedor Emelianenko to były mistrz wagi ciężkiej legendarnej organizacji PRIDE FC, który przez wielu fanów uznawany jest za najlepszego zawodnika MMA w historii.

O jego problemach z COVID-19 dowiedzieliśmy się w czwartek. Osoby bliskie Rosjaninowi potwierdziły, że w związku z rozwojem choroby, został on skierowany do miejscowego szpitala.

Na Instagramie, Fedor napisał fanom krótką notkę: “Czuję sie lepiej. Dziękuję lekarzom i personelowi medycznemu za troskliwą opiekę i ciężką pracę.”

Fedor Emelianenko aktualnie ma 44 lata i przed sobą ostatnią, pożegnalną już walkę w MMA. Tę ma stoczyć w szeregach organizacji Bellator MMA.

Zobacz także:

Robert Ruchała przed KSW 58: Walka o pas – takie jest moje marzenie

Robert Ruchała przed KSW 58. Już podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Robert Ruchała, który udanie zadebiutował w niej w roku 2020. Podczas KSW 56 Robert zmierzył się z Michałem Dominem i wygrał z nim przez poddanie w pierwszej rundzie starcia.

“Król powrócił!” – zapowiedź walki wieczoru KSW 58

Już w następny weekend – 30 stycznia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Poniżej prezentujemy zapowiedź walki wieczoru KSW 58, w której wystąpi mistrz wagi piórkowej Salahdine Parnasse.

Filip Stawowy vs. Kevin Szaflarski walką wieczoru Babilon MMA 19

Poznaliśmy walkę wieczoru gali Babilon MMA 19, która odbędzie się już 12 lutego. W klatce spotkają się Filip Stawowy (7-1) i Kevin Szaflarski (9-1). Pojedynek ten będzie eliminatorem do walki o pas królewskiej dywizji.