MMA PLwalki na gołe pięściFatalna kontuzja podczas walki! Boli od samego patrzenia! [WIDEO]

Fatalna kontuzja podczas walki! Boli od samego patrzenia! [WIDEO]

18-tego lutego odbyła się trzecia odsłona BKFC KnuckleMania. To podczas niej doszło do niecodziennej sytuacji, której bohaterką jest Charise Sigala. Zawodniczka postanowiła samemu sobie poradzić z kontuzją i wrócić do pojedynku!

BKFC

Charise Sigala to amerykańska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która reprezentuje wagę słomkową. Na początku swojej kariery toczyła starcia w MMA. Jej 4 pierwsze pojedynki odbyte w tej formule kończyły się zwycięstwem. Po dwóch porażkach z rzędu postanowiła spróbować swoich sił w starciach na gołe pięści. Na ten moment, z pięciu walk udało jej się wygrać tylko jedną. Nadmieńmy, że dwukrotnie miała zawalczyć z dobrze nam wszystkim znaną zawodniczką, Paige Van Zant.

W ubiegły weekend doszło do starcia Sigala vs. Hinshaw. Pojedynek ten zakończył się już po 38 sekundach pierwszej rundy. Charise niefortunnie upadła po jednym z celnych uderzeń Jayme Hinshaw. Jej kostka wygięła się w nienaturalny sposób, który od razu zwiastuje poważną kontuzję.

Charise Sigala jest charakterna! [WIDEO]

Od razu po nieszczęśliwym upadku, Amerykanka próbowała sama sobie nastawić prawdopodobne skręcenie, czy złamanie i wrócić do gry! Jej postać jest teraz ukazywana w wielu mediach ze względu na owe zachowanie oraz niezłomność.

Zobacz także:

Miklasz rusza na podbój Francji! ”Polish Machine” zmierzy się z utytułowanym judoką!

Kacper Miklasz nie zamierza długo czekać i już jedenastego marca stoczy swój kolejny zawodowym pojedynek. ”Polish Machine” podpisał kontrakt i wystąpi na gali we Francji. Zawodnik pochodzący z Ełku podczas gali Hexagone MMA zmierzy się z utytułowanym judoką.

KSW 79: Michał Kita kontra Daniel Omielańczuk – zapowiedź walki [WIDEO]

Już w tę sobotę w czeskim Libercu odbędzie się gala KSW 79 . W jednej z walk w kategorii ciężkiej zmierzy się ze sobą dwóch polskich weteranów. Początkowo rywalem Daniela Omielańczuka miał być Viktor Pesto,ale musiał się on wycofać z powodu kontuzji. Nowym rywalem został były pretendent do pasa mistrza wagi ciężkiej Michał Kita.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis