MMA PLFAME MMAFani porównują kary na FAME MMA 8, a KSW 58! Są to znaczące różnice!

Fani porównują kary na FAME MMA 8, a KSW 58! Są to znaczące różnice!

Temat awantury na KSW 58 i FAME MMA 8 będzie jeszcze długo komentowany. Tym razem jeden z fanów postanowił porównać kary jakie nałożyły organizacje na swoich zawodników i narożnik.

Do pierwszej kontrowersyjnej sytuacji doszło na FAME MMA 8, która odbyła się dwudziestego pierwszego listopada w Łodzi. Marcin Najman niespodziewanie obalił, wyprowadzał ciosy, a na koniec kopnął Kasjusza Życińskiego. Pojedynek był zakontraktowany na zasadach bokserskich.

Po przerwaniu mieliśmy dalszą awanturę. Ochrona musiała uspokoić sytuację, a nie było to wcale proste. Dodatkowo trener Damian Herczyk postanowił założyć dźwignię ”Don Kasjo”.

Fani porównują kary!

To będzie jeszcze długo komentowane! Mowa o awanturach, które miały miejsce na FAME MMA 8 i KSW 58.

Tylko do porównania. Nie oceniam. Kary po KSW 58: Musaev -50% gaży, Jurisic -30% gaży, Abus 6 miesięcy zawieszenia. Kary po FAME MMA 8: Najman -100% gaży + dożywotnia dyskwalifikacja z zakazem uczestnictwa w jakichkolwiek wydarzeniach FAME. Herczyk – dożywotnia dyskwalifikacja.

A jak wy to oceniacie?

Do drugiej wspomnianej awantury doszło na KSW 58. Chodzi oczywiście o sytuację po pojedynku w kategorii półśredniej. Osoby z narożnika obu zawodników starły się zaraz po werdykcie. Chwila nieuwagi i Shamil Musaev (15-0) obala Urosa Jurisicia (11-1),a w klatce powstaje chaos.

Zobacz także:

Parnasse ostro do Szymańskiego! Zaskoczeni?

Robi się gorąco! Salahdine Parnasse (14-1-1) jest mocno podrażniony pierwszą zawodową przegraną. Francuz tym razem w mocnych słowach skomentował wpis Romana Szymańskiego (13-6).

Godlewska spróbuje sił w rywalizacji… na liście! Widzieliście kto będzie rywalką?

Organizacja Punch Down potrafi zaskoczyć. Dzisiaj ogłoszona została walka wieczoru trzeciej edycji, która odbędzie się w dwudziestego marca w Poznaniu. Po raz pierwszy w historii organizacji zobaczymy starcie kobiet.