MMA PLBoksFani krytykują Tysona Fury! Chodzi o złamanie obostrzeń!

Fani krytykują Tysona Fury! Chodzi o złamanie obostrzeń!

Czasem wystarczy jeden wpis, aby powstała prawdziwa burza… Tak jest w przypadku Tysona Fury (30-0-1, 21 KO), który za pomocą mediów społecznościowych poinformował o wakacjach w Miami. Kibice skrytykowali mistrza za złamanie obostrzeń!

Wielka Brytania po wykryciu nowego szczepu Covid-19 wprowadziła surowe obostrzenia. Jeden z najwyższych poziomów restrykcji panuje w Morecambe czyli rodzinnym mieście ”Króla Cyganów”. Za granicę można wyjechać tylko w przypadku prawnego pozwolenia. Jak widać można to obejść!

Kibice skrytykowali mistrza!

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o wakacjach w Miami. Po tym wpisie spadła duża krytyka na mistrza świata w wadze ciężkiej. Chodzi oczywiście o złamanie surowych obostrzeń, które aktualnie panują w Wielkiej Brytanii.

To jeden z komentarzy widzów, którzy nie kryli zdenerwowania zachowaniem Fury’ego.

Próbuje być wzorem do naśladowania, a łamie zakaz podróżowania

Jak Ty mogłeś w ogóle tam polecieć, skoro jesteśmy na czwartym poziomie!

32-latek w poprzednim roku stoczył jeden pojedynek. Fury dwudziestego drugiego lutego stanął do rewanżu z Deontayem Wilderem. Tym razem nie było żadnym niedomówień. Fury od początku do końca zdominował pojedynek.. Ostatecznie w siódmej odsłonie skradł zero ”Bronze Bombera”.

O tym zestawieniu mówi się już bardzo długo. Niewykluczone, że w 2021 roku dojdzie do hitowego starcia pomiędzy Furym, a Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). AJ na początku grudnia obronił tytuły nokautując w dziewiątej rundzie Kubrata Puleva, który postawił naprawdę twarde warunki.

Zobacz także:

Trening Kaczmarczyka niczym Rocky! Widzieliście?

Ten chłopak ma bardzo duży potencjał. Patryk Kaczmarczyk i jego trening niczym w filmie Rocky. Widzieliście już?

Pierwszy wywiad z Błachowiczem po ogłoszeniu walki! Oglądaliście?

Zobaczcie co powiedział Jan Błachowicz po ogłoszonej walce z Israelem Adesanyą. Do starcia mistrzów dojdzie w marcu w Las Vegas