MMA PLDon KasjoFani Don Kasjo wierzą w jego zwycięstwo z Parke na FAME MMA 10: Król jest tylko jeden!

Fani Don Kasjo wierzą w jego zwycięstwo z Parke na FAME MMA 10: Król jest tylko jeden!

Kasjusz Życiński może liczyć na swoich fanów. Popularny ”Don Kasjo” już siedemnastego kwietnia stanie przed dużym wyzwaniem. Kasjusz w walce wieczoru FAME MMA 10 na zasadach bokserskich zmierzy się z Normanem Parke.

Kasjusz Życiński nie zważał na słowa po konferencji prasowej, na której ogłoszono jego starcie z ”Storminem”! ”Don Kasjo” jest pewny swego!

Norman pałka nie przekręcaj. Pięć rund po trzy minuty i go zleje. Jest więcej rund, bo on słynie z dobrej kondycji, ja słynę z dobrej kondycji, więc będzie fajna napi*rdalanka. Coś czuje, że to się skończy przed czasem.   

Całą rozmowę zobaczycie tutaj:

Fani Don Kasjo są pewni sukcesu ”Króla”!

FAME MMA spełniło warunek Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” już w kwietniu zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC. Będzie to starcie bokserskie z Normanem Parke. ”Don Kasjo” może liczyć na wiernych fanów.

komentarz
komentarz
komentarz
komentarz

Zobacz także:

Kasjo i Parke twarzą w twarz! Czekacie?

Don Kasjo i Norman Parke twarzą w twarz przed następną galą FAME MMA 10. Do pojedynku “Króla” z byłym zawodnikiem UFC i KSW dojdzie już 17 kwietnia.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.