MMA PLUFCFani biorą sprawy w swoje ręce! Kapitalny fanowski plakat walki Jones vs. Błachowicz!

Fani biorą sprawy w swoje ręce! Kapitalny fanowski plakat walki Jones vs. Błachowicz!

Choć oficjalnie nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia, to fani wzięli sprawy w swoje ręce i samy nakręcają spiralę mającą na celu zwrócenie uwagi na walkę o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC w postaci starcia Jon Jones vs. Jan Błachowicz!

Na Twitterze pojawił się plakat jednego z fanów, który specjalizuje się w temacie i wykorzystuje własne grafiki do stworzenia plakatów nadchodzących walk.

Jedną z nich jest oczywiście starcie Jones vs. Błachowicz. Pojawiła się nawet propozycja daty organizacji tego starcia. Miałoby się ono odbyć 11 lipca, jako zwieńczenie międzynarodowego tygodnia z UFC:

Obecnie UFC kalkuluje, kto powinien być następnym rywalem “Bonesa”. Kwestia wyboru sprowadza się do dwóch zawodników: Dominick Reyes (12-1) czy Jan Błachowicz (26-8)? W sprawie wypowiedział się nawet prezes UFC, Dana White:

Jon Jones i Dominick Reyes zmierzyli się ze sobą na UFC 247. Wówczas „Bones” wygrał to starcie decyzją sędziów, choć wg wielu obserwatorów, to Reyes zasługiwał na zwycięstwo

Jan Błachowicz natomiast w swoim ostatnim występie znokautował Coreya Andersona i został ostatnim zawodnikiem z czołówki dywizji półciężkiej, który jeszcze nie mierzył się z Jonesem.

Co ostatecznie wg Was zdecyduje UFC w kolejnej walce Jonesa?