MMA PLFAME MMAFAME MMA: Zusje chętnie powtórzy sukces Dariny Madzyuk! Chodzi o walkę z 200-kilogramowym blogerem! 

FAME MMA: Zusje chętnie powtórzy sukces Dariny Madzyuk! Chodzi o walkę z 200-kilogramowym blogerem! 

Kamila Smogulecka już szóstego marca stoczy swój trzeci pojedynek w FAME MMA. Podczas dziewiątej edycji zmierzy się z debiutującą Kamilą Wybrańczyk. Co ciekawe ”Zusje” chętnie powtórzy sukces Darine Madzyuk, która pokonała przed czasem 200-kilogramowego blogera.

Zwyciężczyni pojedynku Zusje-Wybrańczyk zawalczy o pas organizacji z Martą Linkiewicz (3-1). Dla Smoguleckiej byłaby to okazja na zrewanżowanie się za poprzedni rok. ”Zusje” w swoim debiucie przegrała na punkty z ”LinkiMaster”. Trzeba dodać, że była to jedyna walka Marty na całym dystansie.

Zusje gotowa powtórzyć sukces Dariny Madzyuk!

To byłby szalony pomysł! Kamila Smogulecka w rozmowie z portalem mmarocks.pl zdradziła, że jest gotowa powtórzyć sukces Dariny Madzyuk.

Oczywiście, że tak. Marzy mi się mieszkanie w Moskwie. Widziałam tą walkę. Czy jestem w stanie coś takiego zrobić? Oczywiście! Ja już znam jedną organizację tam. Na razie jestem tu, ale kto wie.     

O co chodzi? W listopadzie w Rosji doszło do zaskakującego zestawienia. Darina Madzyuk zmierzyła się z 200-kilogramowym blogerem. Kobieta vs mężczyzna jak widać to możliwe zestawienie u naszych sąsiadów. Wynik był zaskoczeniem dla wielu fanów. Pojedynek cieszył się dużym zainteresowaniem. Sami zobaczcie:

Warto zaznaczyć, że Darina Madzyuk tym zwycięstwem zapewniła sobie kontrakt w organizacji Bellator.

Kamila Smogulecka w bardzo krótkim czasie zdobyła nowych fanów. ”Zusje” swoimi filmikami na Tik Toku zyskała kibiców w Rosji, Białorusi czy Kazachstanie.

Nasz wywiad z Zusje po I konferencji prasowej promującej FAME MMA 9:

Zobacz także:

Szpilka chwali swoją narzeczoną! O co chodziło?

Rywalką Wybrańczyk będzie popularna w środowisku FAME MMA – Zusje. Walka ta będzie eliminatorem do starcia o tytuł mistrzowski, który ma już zagwarantowany Marta Linkiewicz.

Wardęga trenował u Różala! Dlaczego zrezygnował?

Sylwester Wardęga przed swoim debiutem w klatce FAME MMA trenował u Różala. Były mistrz wagi ciężkiej KSW pomagał popularnemu youtuberowi w przygotowaniach do swojego debiutu w walce w formule mieszanych sztuk walki.