FAME MMA zawita do Anglii! Najbliższa gala już w grudniu! [TYLKO U NAS]

Foto: FAME MMA UK
Foto: FAME MMA UK

FAME MMA poszerza horyzonty i otwiera się na nowy teren. Polska organizacja już pod koniec tego roku planuje zorganizować galę na Wyspach. Data i miejsce także są znane.

Jeden z współwłaścicieli FAME MMAKrzysztof Rozpara w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził plan najbliższej gali w Anglii. Wydarzenie nie będzie miało nic wspólnego z polskimi przedstawicielami, nie będzie ono także tworzone pod Polonię.

FAME MMA UK, jak sama nazwa wskazuje, będzie miało taką samą podstawę jak FAME MMA w Polsce. Co to znaczy? To znaczy, że w Anglii będzie działo się to samo co nad Wisłą tylko, ze z angielskimi przedstawicielami (zawodnicy, włodarze, komentatorzy, loża szyderców etc.).

„Naszym planem nie jest przeniesienie polskiej gali do Anglii i docieraniem do Polonii. Będzie to gala bazująca na tym samym pomyśle, który mamy u nas w kraju, ale realizowana w Wielkiej Brytanii. Pierwsza edycja, zaczynamy od nowa”

– mówił Rozpara.

Boxdel zdradził również, że w przyszłości nie wykluczone jest, że dojdzie do transferów zawodników pomiędzy krajami, w tym miejscu pod uwagę brani są bracia Tyburscy.

Za kilka lat można się także spodziewać, że FAME MMA będzie miało swoje oddziały w kilku innych krajach.

FAME MMA UK – kiedy i gdzie?

Pierwsza edycja FAME MMA UK odbędzie się 14 grudnia w Newcastle. Jak już wcześniej wspominaliśmy, będzie to zupełnie odrębny projekt niż w Polsce, bowiem będzie on skierowany do brytyjskich odbiorców.

Cała rozmowa, w której można między innymi usłyszeć o pierwszej zagranicznej gali: