MMA PLDon KasjoFAME MMA wydało mocne oświadczenie w sprawie awantury Najman vs Don Kasjo! Będą duże kary!

FAME MMA wydało mocne oświadczenie w sprawie awantury Najman vs Don Kasjo! Będą duże kary!

Będą poważne konsekwencje. Organizacja FAME MMA wydawała oświadczenie w sprawie awantury, do której doszło po walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim!  Popularny ”Don Kasjo” wygrał przez dyskwalifikację.

Kasjo

W walce wieczoru Kacper Blonsky dobitnie zakończył swój konflikt z Marcinem Dubielem. Podopieczny Anzora Ahieva wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Blonsky zdobywał znaczą przewagę zdobywając kolejne obalenia. Były też dominujące pozycje, ale walki przed czasem nie udało się skończyć.

Marcin Najman już nigdy nie pojawi się w FAME MMA!

Mamy oświadczenie FAME MMA. Organizacja ukarze Marcina Najmana oraz trenera Damiana Herczyka za karygodne zachowanie podczas sobotniej gali w Łodzi.

OFICJALNE OŚWIADCZENIE FAME MMA W SPRAWIE MARCINA NAJMANA I DAMIANA HERCZYKAW związku z incydentem, do którego doszło…

Posted by FAME MMA on Monday, November 23, 2020

OFICJALNE OŚWIADCZENIE FAME MMA W SPRAWIE MARCINA NAJMANA I DAMIANA HERCZYKAW związku z incydentem, do którego doszło podczas walki Pana Marcina Najmana z Panem Kasjuszem Życińskim, która odbyła się na gali FAME MMA 8 w dniu 21 listopada 2020 r. Federacja FAME MMA po dokonaniu szczegółowej analizy przedmiotowego zdarzenia podjęła następujące decyzje.W stosunku do Pana Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z Federacją FAME MMA. Nadto, w związku z nieakceptowalnym, niesportowym zachowaniem oraz rażącym naruszeniem zapisów umowy, która stanowiła podstawę jego udziału w gali FAME MMA 8, Federacja podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Pana Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od FAME MMA. Jednocześnie Federacja podjęła decyzję o przekazaniu części przedmiotowej kwoty pieniężnej Panu Kasjuszowi Życińskiemu. Pozostała część honorarium zostanie przekazana Polskiemu Związkowi MMA (PZMMA) w celu wsparcia młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk.W odniesieniu do czynów popełnionych podczas przedmiotowego zdarzenia przez Pana Damiana Herczyka Federacja FAME MMA podjęła decyzję o nałożeniu na niego dożywotniej dyskwalifikacji połączonej z zakazem uczestnictwa w jakichkolwiek wydarzeniach organizowanych przez Federację w przyszłości. W związku ze stratami wizerunkowymi, jak i materialnymi FAME MMA zdecydowało o podjęciu kroków prawnych mających na celu naprawienie szkody wyrządzonej Federacji przez bezprawne działanie Damiana Herczyka oraz utracone przez FAME MMA w przyszłości korzyści materialne.Nadto w związku z uzasadnionym podejrzeniem bezprawności czynów, jakie popełnił Pan Damian Herczyk w stosunku do Pana Kasjusza Życińskiego, Federacja skieruje do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Pana Damiana Herczyka. FAME MMA stanowczo oświadcza, iż zachowanie, jakiego dopuścił się Pan Damian Herczyk, jest wysoce nieakceptowalne i musi spotkać się z bezwzględnym sprzeciwem zarówno samej Federacji, jak i całego środowiska MMA w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż Pan Kasjusz Życiński otrzyma pełne wsparcie medyczne oraz prawne ze strony FAME MMA w celu dochodzenia na drodze postępowania cywilnego roszczenia odszkodowawczego oraz zadośćuczynienia od Pana Damiana Herczyka, w związku z bezprawnym naruszeniem czynności jego ciała.

Jest też wywiad! Zobaczcie co powiedział ”Don Kasjo” o całej sytuacji!

Częstochowianin na samym początku ruszył, ale nie zaskoczył tym rywala. ”Don Kasjo” coraz częściej odpowiadał, a chwilę później.. Marcin Najman idzie po obalenie i wyprowadza ciosy. Walka została zatrzymana, a sędzia Szymon Bońkowski odjął punkt. Starcie zostaje wznowione, a wtedy podopieczny Damiana Herczyka wyprowadza niskie kopnięcie. To trzeba było przerwać! Po walce doszło również do awantury w klatce..

Zobacz także:

Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo! Co wy na to?

Damian Herczyk postanowił przeprosić za swoje zachowanie podczas sobotniego FAME MMA 8. Na trenera z Bielsko-Białej spadła duża krytyka

Parke następnym rywalem Don Kasjo? To może się wydarzyć!

Norman Parke nie odpuszcza. Tym razem w mediach społecznościowych zaatakował Don Kasjo

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis