MMA PLFAME MMAFAME MMA: Wiemy co będzie robił Marcin Najman po zakończeniu kariery! Możecie być zaskoczeni!

FAME MMA: Wiemy co będzie robił Marcin Najman po zakończeniu kariery! Możecie być zaskoczeni!

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój drugi pożegnalny akt. Częstochowianin w co-main evencie FAME MMA 8 zawalczy w formule bokserskiej w małych rękawicach. ”El Testosteron” w klatce zmierzy się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim, a w stawce będzie pas króla.

41-latek w 2019 roku miał do rozwiązania swój długi konflikt z Pawłem Trybałą. W Zielonej Górze podczas FFF 1 popularny ”Trybson” potrzebował zaledwie 44-sekund na dopisanie do rekordu następnego zwycięstwa. Najman niespodziewanie podpisał kontrakt z FAME MMA i tym samym zmienił pracodawcę.

Debiut miał miejsce przy wypełnionej Ergo Arenie. Najman w październiku poprzedniego roku na 5 edycji bez problemów odprawił Piotra Witczaka. Najman zdobył sprowadzenie czym zaskoczył rywala i publiczność. Walka wróciła do stójki, a w niej Marcin mocnym ciosem powalił i zastopował ”Łazarskiego Gladiatora”.

Wiemy co będzie robił Marcin Najman po zakończeniu kariery!

Marcin Najman jest już bliski przejścia na sportową emeryturę. Ma to nastąpić po starciu z ”Don Kasjo” – co będzie jego drugim pożegnalnym aktem. ”El Testosteron” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest plan, aby został komentatorem FAME MMA.

Faktycznie pojawił się taki pomysł, abym po zakończonej już karierze komentował walki dla FAME MMA. Myślę, że to bardzo ciekawa opcja i wszystko przed nami.

Ostatnio również mieliśmy szansę porozmawiać z Marcinem Najmanem przed jego zbliżającym się starciem. Sami zobaczcie.

Najman w tym roku stoczył już dwa pojedynki. Były bokser zaczął od startu na pierwszej gali FAME MMA w dobie koronawirusa. Częstochowianin niespodziewanie szybko przegrał z rąk debiutującego Piotra Piechowiaka. Ostatnie starcie Najmana odbyło się na FAME MMA 7 w Łodzi. Marcin w pierwszym pożegnalnym akcie zdemolował Dariusza ”Lwa” Kazimierczuka.

Zobacz także:

OFICJALNIE: Scott Askham vs. Mamed Khalidov 2 na KSW 55

W walce wieczoru gali KSW 55 zmierzą się Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2). Stawką pojedynku będzie posiadany przez Anglika mistrzowski pas kategorii średniej.