MMA PLFAME MMAFAME MMA: Warunek ”Ferrariego” spełniony! Będzie następna walka?

FAME MMA: Warunek ”Ferrariego” spełniony! Będzie następna walka?

Amadeusz Roślik zdradził, że zostały spełnione warunki jakich oczekiwał po ostatniej walce. ”Ferrari” zapowiadał, że jeśli miałby toczyć następne pojedynki w FAME MMA, to musi trenować u Mirosława Oknińskiego.

”Ferrari” ostatnią walkę stoczył na FAME MMA 8 w Łodzi, gdzie został zdominowany! W każdej z rund Maksymilian Wiewiórka zdecydowanie częściej dochodził do głosu. Dodatkowo parę ciosów wstrząsnęło rywalem. Roślik obudził się dopiero pod koniec walki, gdy ruszył z szarżą ciosów, ale to był zbyt mało i zbyt późno żeby odwrócić losy pojedynku.

”Ferrari” wróci do klatki?!

Amadeusz Roślik po ostatniej przegranej zapewniał, że kończy swoją przygodę. Powód? Według Amadeusza nie ma miejsca, gdzie mógłby się odpowiednio przygotować do następnej walki.

Jedynym miejscem jakim wskazał jest Akademia Sportów Walki Wilanów. ”Ferrari” prosił organizację, aby pozwoliła mu na trening pod okiem Mirosława Oknińskiego, a trener nie będzie już krytykował FAME MMA.

Włodarze wedle słów Amadeusza byli skłonni, aby spróbować! Było to rozważane, ale już teraz wiemy, że nie jest to możliwe, ponieważ Mirosław Okniński po ostatniej gali ponownie w bardzo mocnych słowach wypowiadał się o freakowej federacji. Amadeusz podkreśla, że mimo wszystko FAME MMA próbowało, więc spełniło jego warunek, a on może jeszcze wrócić do klatki.

To nie koniec, ponieważ Amadeusz Roślik zdradził, że w Warszawie jest pewne miejsce, w którym mógł się odnaleźć. ”Ferrari” gwarantuje, że do swoich następnych walk zamierza wyjść w jak najlepszej formie i pokazać swoje umiejętności.

Cały materiał poniżej:

”Ferrari” mimo tragicznego bilansu (1-4) w organizacji FAME MMA – swoimi walkami budzi spore zainteresowanie. Jego największe ”pięć minut” pojawiło się po rewanżowym starciu z Adrianem Polańskim. Roślik w drugiej rundzie ciosem rzucił odwiecznego rywala na deski, a do tego dołożył kopnięcie. ”Polak” był ciężko znokautowany. Było to jednak nieprzepisowe uderzenie (kopnięcie w parterze). Tym samym Roślik przegrał przez dyskwalifikacje.

Zobacz także:

Skandal na FEN 31! Jak oceniacie zachowanie żony Trybsona?

Nie brakowało mocnych słów po walce Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim. Włączyła się do tego Eliza czyli żona popularnego ”Trybsona”

Kolejne kontrowersje przy Tysonie! Zaskoczeni?

Mike Tyson dopiero wrócił na ring, a już pojawiają się pewne kontrowersje. Jak się okazuje ”Bestia” palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Jr