MMA PLFAME MMAFAME MMA UK: Wojtek Gola pada pod gradem ciosów rywala w 2. rundzie

FAME MMA UK: Wojtek Gola pada pod gradem ciosów rywala w 2. rundzie

Foto: FAME MMA UK

Wojciech Gola przegrał z Joelem „JMX” Morrisem przez techniczny nokaut w drugiej rundzie  w co-main evencie gali FAME MMA UK w Newcastle.

Dla Wojtka Goli, który jest jednym ze współwłaścicieli FAME MMA był to debiut w formule MMA. Jego rywalem był młody angielski youtuber znany m.in. z pranków i zabawnych filmików.

Od początku Wojtek Gola sporo kopał. “JMX” często odpowiadał na te kopnięcia mocnymi ciosami. Anglik mocno okopał brzuch Polaka. W klinczu Morris obijał kolanami korpus i nogi,  kontrolował walkę w klinczu. Anglik w końcu zdołał też uzyskać obalenie. Morris uzyskał też dosiad. Gola trzymał jednak rywala nie pozwalając mu rozpuścić rąk.

Noga Wojtka Goli była już mocno rozbita. “JMX” kilkukrotnie kopnął, aż w końcu trafił w krocze. Włodarz FAME MMA mocno to odczuł i musiał chwilę dochodzić do siebie. W końcu pojedynek jednak wznowiono. Morris trafił potężnym sierpowym. Po chwili Gola padł na deski i rywal dopadł do niego. Zaczęło się bardzo mocne ground&pound. Polak nie odpowiadał na kolejne mocne ciosy i sędzia musiał w końcu przerwać walkę.

FAME MMA UK – wyniki