MMA PLBez kategoriiFAME MMA UK – jak wykupić PPV?

FAME MMA UK – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA

W sobotę 14 grudnia  w Newcastle odbędzie się bowiem gala FAME MMA UK. Podczas gali debiut w klatce zaliczy jeden z włodarzy FAME MMA – Wojciech Gola.

Naprzeciw siebie staną Dawid Malczyński i Adrian “Polak” Polański. Polacy zastąpią Brytyjczyków, którzy wycofali się z walki. Obydwaj panowie walczyli ze sobą na FAME MMA 2, kiedy niejednogłośną decyzją wygrał Malczyński.

Do rozpiski dołączył również włodarz FAME MMA Wojciech Gola. Zastąpił on jednego z uczestników i zmierzy się z Joelem „JMX” Morrisem.

Łącznie podczas wydarzenia zaplanowano 8 pojedynków.

FAME MMA UK – jak wykupić PPV?

FAME MMA stworzyło swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 5 wynosi 19,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 19,99 zł. Z kolei wybierzemy płatność przez platformę PayPal koszt wyniesie 23,99 zł. Najdroższą opcją jest płatność poprzez sms – 30,75 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 19,99 ZŁ

FAME MMA UK – rozpiska:

Sam Gowland vs. Marty McKenna
Joel „JMX” Morris vs. Wojciech Gola
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański
Ashley Marie vs. Georgia Harrison
Ally Law vs. Joe Henderson
Daniel „Dapper Laughs” O’Reilly vs. Michael „Harvey” Jr
Mike Fox vs. Andrew Henderson
Casey Barker vs. Callum Markie