MMA PLFAME MMAUjawniono zarobki w FAME MMA! Wiemy ile mieli zgarnąć: Linkiewicz, Stifler czy “Lil Masti”

Ujawniono zarobki w FAME MMA! Wiemy ile mieli zgarnąć: Linkiewicz, Stifler czy “Lil Masti”

Organizacja Fame MMA jest znana z bardzo wysokich honorariów, które płaci swoim zawodnikom. Stawki jakie zarabiają gwiazdy za swoje występy są często kilkukrotnie wyższe od tych, które otrzymują zawodnicy w sportowych federacjach.

Temat zarobków w Fame MMA jest powodem kontrowersji w świecie sportów walki. Zdaniem wielu sportowców pobory gwiazd występujących w federacji są zupełnie nieadekwatne do poziomu jaki prezentują. Z ustaleń kanału “Dla Pieniędzy” wynika, że gaże niektórych zawodników za walkę sięgały nawet 450 tysięcy złotych!

Ile zarabiają gwiazdy Fame MMA?

W jednym z wywiadów Bonus BGC przyznał, że jego zarobki za walkę z Taxi Złotówą na Fame MMA 3 przekroczyły 50 tysięcy złotych. Jest to gaża o której większość sportowców może pomarzyć, jednak to wciąż niewiele w porównaniu do innych gwiazd federacji.

Według ustaleń autora filmu “Ile zarabiają zawodnicy Fame MMA”, Marta Linkiewicz otrzymała za walkę z Esmeraldą Godlewską 200 tysięcy złotych. Kwota robi jeszcze większe wrażenie jeśli weźmiemy pod uwagę, że starcie trwało niecałą minutę. Za swój ostatni pojedynek z Martą Rentel na Fame MMA 7, Linkimaster miała otrzymać około 100 tysięcy złotych.

Nieznana jest kwota jaką Popek otrzymał za walkę na Fame MMA 7. Raper sugerował jednak, że jednym z powodów dla których zdecydował się na starty w Fame MMA są bardzo wysokie zarobki.

Wedle ustaleń kanału “Dla Pieniędzy”, Stifler, który był ostatnim rywalem Popka otrzymał za walkę około 100 tysięcy złotych.

Kto zarobił najwięcej ?

Jak wynika z informacji podanych w filmie “Ile zarabiają zawodnicy Fame MMA” dotychczasową rekordzistką jeśli chodzi o zarobki jest Aniela Bogusz. Lil Masti za walkę z Martą Linkiewicz na Fame MMA 4 miała otrzymać aż 450 tysięcy złotych.

Co sądzicie o zarobkach w Fame MMA ?

Zobacz także:

Kursy bukmacherskie STS na walkę Dominick Reyes vs. Jan Błachowicz na UFC 253

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz (26-8) jako pierwszym Polak w męskich kategoriach UFC stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę walkę, jak również na inne pojedynki gali UFC 253 na Fight Island.

Paulo Costa w formie! Będzie nowy mistrz?

Niepokonany Paulo Costa jest w formie przed sobotnim pojedynkiem. Brazylijczyk już w sobotę zmierzy się z również niepokonanym Israelem Adesanyą.