MMA PLFAME MMAFAME MMA: To już pewne! Patrycja Wieja z “Projektu Lady” zmierzy się z… “Way Of Blonde”

FAME MMA: To już pewne! Patrycja Wieja z “Projektu Lady” zmierzy się z… “Way Of Blonde”

Na gali FAME MMA 10, zobaczyliśmy spotkanie dwóch zawodniczek, które zmierzą się ze sobą na gali FAME MMA 11. Patrycja Wieja wejdzie do klatki największej freakowej federacji, żeby zmierzyć się z “Way Of Blonde”.

Patrycja Wieja to zwyciężczyni programu Projekt Lady. Zawodniczka urodzona w Bielsku-Białej występowała w przeszłości również m.in. w programie Ninja Warrior Polska. Wieja zadebiutuje najprawdopodobniej w MMA na gali FAME MMA 11. 30-latka w swoim debiucie zmierzy się z bardziej doświadczoną rywalką, którą będzie Karolina Brzuszczyńska.

Patrycja Wieja vs. Way Of Blonde

Na gali FAME MMA 10, zobaczyliśmy pierwsze face to face zwyciężczyni Projektu Lady z “Way Of Blonde”. Zawodniczki intensywnie spojrzały sobie w oczy, co dodatkowo nakręciło atmosferę przed tą walką.

Patrycja Wieja vs. Way Of Blonde

Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska to celebrytka, która swoją popularność zdobyła na Instagramie oraz Tiktoku. Ma za sobą również przygodę w programie Ninja Warrior Polska. Brzuszczyńska to była zawodniczka teakwondo, która w przeszłości zdobywała tytuły w tej dyscyplinie sportu. 27-latka w mieszanych sztukach walki posiada rekord 2-0. Pokonała w przeszłości Patrycję Zahorską oraz Annę Andrzejewską.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chętny na walkę z Parke w boksie! FAME MMA będzie zainteresowane?

Marcin Wrzosek (14-7) ma nadzieję na rewanż! Nie brakuje w ostatnim czasie chętnych do walki z Normanem Parke (28-7-1) w formule bokserskiej. Czy organizacja FAME MMA będzie zainteresowana takim starciem?

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.