MMA PLFAME MMAFAME MMA: To już pewne! Bracia Malczyńscy wracają pod skrzydła Grzegorza Szulakowskiego!

FAME MMA: To już pewne! Bracia Malczyńscy wracają pod skrzydła Grzegorza Szulakowskiego!

Spore zaskoczenie! Bracia Malczyńscy zdecydowali, że wrócą do Grzegorza Szulakowskiego. Przypomnijmy, że do ostatniej walki przygotowywali się pod okiem Dawida ”Karakana” Karecińskiego.

Szulakowski

Obaj nie będą dobrze wspominać ostatniego okresu, bo przecież stracili pas w freakowej organizacji. Marcin Malczyński drugą walkę w MMA stoczył na 9-edycji, gdy doszło do hitowego starcia z Jakubem Flasem. ”Kubańczyk” pokazał się kapitalnie i cieszył się ze zwycięstwa już po 56-sekundach.

”Bocian” zaś wystąpił piętnastego maja na FAME MMA 10. Dawid Malczyński niespodziewanie w drugiej rundzie przegrał przez nokaut z Adrianem Polańskim. Była to ich trzecia walka.

Bracia Malczyńcy znów trenują u Szulakowskiego!

Dawid i Marcin Malczyńscy zaskoczyli! Malczyńscy postanowili, że do następnych walk będa trenować ponownie pod okiem Grzegorza Szulakowskiego (9-4).

Brakowało mi tego!🔥 Zgoda buduje! Łączymy siły i TeamMalczyński będzie silniejszy niż kiedykolwiek z takim sztabem trenerskim 🔥💪 – napisał Marcin Malczyński

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że Grzegorz Szulakowski (9-4) jest wolnym agentem. ”Szuli” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych z Mateuszem Gamrotem, Marianem Ziółkowskim oraz Shamilem Musaevem.

Zobacz także:

”Bestia” ostro o Popku: Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier***ił! Team Bestia czy Team Popek?

Jak się okazuje w najbliższym czasie nie dojdzie do walki w wadze ciężkiej, na którą czekali kibice. Piotr Piechowiak zdradził, że wystąpi w listopadzie, ale nie będzie to pojedynek z Popkiem. ”Bestia” uważa, że popularny raper dobiera sobie przeciwników!

Jaś Kapela wystąpi na MMA VIP 3? Ma zmierzyć się z byłym dziennikarzem TVP Info!

Wygląda na to, że skompromitowany po udziale w Hejt Parku lewicowy aktywista i poeta Jaś Kapela wystąpi na gali MMA VIP 3! Jego przeciwnikiem ma być były dziennikarz TVP Info.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis