MMA PLDon KasjoFAME MMA: To będzie przeciwnik Don Kasjo? Byłoby to starcie z następnym zawodnikiem UFC!

FAME MMA: To będzie przeciwnik Don Kasjo? Byłoby to starcie z następnym zawodnikiem UFC!

Wielu fanów zastanawia się kto będzie następnym rywalem Kasjusza Życińskiego. ”Mistrz Gry” na swoim kanale dał do zrozumienia fanom, że będzie to były zawodnik UFC.

”Don Kasjo” wystąpił na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Był to bez wątpienia jeden z największych freak fightów w Polsce. Kasjusz na zasadach boksu zmierzył się z Normanem Parke. Po 5-rundach zwycięzcą został ”Stormin”. Były mistrz KSW zdobył pas króla oraz złotą sztabkę złota.

To będzie następny rywal Don Kasjo?

”Mistrz Gry” na swoim kanale YouTube dał do zrozumienia fanom, że następnym rywalem Kasjusza Życińskiego będzie Rhys McKee (10-4-1), który ma za sobą epizod w UFC.

Norman Parke po zwycięstwie zapowiedział, że jest skłonny na rewanż, ale stawia warunek. Gwiazda FAME MMA musi wygrać z jego klubowym kolegą.

“Skeletor” swoje ostatnie dwie walki stoczył w UFC. Rhys przegrał szybko przed czasem z Khamzatem Chimaevem oraz jednogłośną decyzją sędziów z Alexem Morono. Po tych starciach 25-latek został zwolniony z największej organizacji na świecie. McKee toczy swoje pojedynki w kategorii półśredniej.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo zabiera głos: Tak to jest w tym świecie, ja i tak nie czuje się przegrany! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz Życiński nie zmieni zdania! Popularny ”Don Kasjo” uważa, że wygrał swój ostatni pojedynek i dalej pozostaje niepokonanym królem organizacji FAME MMA. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do jego drugiego starcia z Normanem Parke.

Warszawski Dresik zmierzy się z Murańskim na Elite Fighters. Bonus BGC drwi: Respirator w 1 rundzie! Przesadził?

Jak już zapewne dobrze wiecie, Warszawski Dresik zmierzy się z Mateuszem Murańskim na gali Elite Fighters 1, która odbędzie się 31 lipca. Zestawienie to w swoich social mediach skomentował Bonus BGC.