MMA PLFAME MMAFAME MMA: Świetna inicjatywa. Organizacja dołoży swoją cegiełkę w zbiórce dla legendy polskiego kickboxingu! 

FAME MMA: Świetna inicjatywa. Organizacja dołoży swoją cegiełkę w zbiórce dla legendy polskiego kickboxingu! 

Nie pierwszy raz FAME MMA może pochwalić się świetną inicjatywą. Tym razem organizacja dołączy swoją cegiełkę do zbiórki dla naszej legendy Marka Piotrowskiego, który zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zachęcamy wszystkich do pomocy, aby udało się zebrać całą potrzebną kwotę.

Marek Piotrowski posiada mnóstwo sukcesów i tym samym zasłużył na miano polskiej legendy. Piotrowski był wielokrotnym zawodowym Mistrzem Świata w kickboxingu, ale również posiadał 1 dan karate kyokushin. Polak w kick-boxingu mógł pochwalić się rekordem 42 zwycięstw i 2 przegranych, w boksie 21 zwycięstwami w tym 11 przed czasem oraz 13 triumfami w karate kyokushin.

FAME MMA dołoży swoją cegiełkę!

Część dochodu za zakup książek Huberta Lotty o podstawach mieszanych sztuk walki będzie dołączona do zbiórki dla Marka Piotrowskiego, który już od jakiegoś czasu zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Marek z tego powodu musiał przedwcześnie zakończyć swoją barwną karierę. 55-latek od samego początku nie miał łatwo. Były problemy z mową oraz poruszaniem się. Oto miejsce, w którym możecie pomóc naszej legendzie!

Na naszych social mediach pojawi się link do książki perspektywicznego zawodnika MMA – Huberta Lotty. To wychowanek poznańskiego Ankosu. Myślę, że niektórzy z was znają bardzo dobrze. Z rekordem amatorskim (17-0), Mistrz amatorskiego MMA, który w 2019 roku zadebiutował jako zawodowiec. Hubert napisał książkę o podstawach MMA. To świetna lektura dla wszystkich miłośników dyscypliny, którzy chcą zacząć, lub są początkującymi zawodnikami tej dyscypliny. Według czołowych trenerów w Polsce to świetny materiał szkoleniowy także mam nadzieje, że Panowie już ogarniacie Huberta Lottę. Oczywiście zachęcam was wszystkich do zakupu, bo wiążę się z tym jeszcze jedna bardzo ważna akcja. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana dla Marka Piotrowskiego genialnego sportowca, legendy kickboxingu, który zmaga się z problemami zdrowotnymi. W sieci zostanie uruchomiona zbiórka. Chcemy dołożyć do tego naszą cegiełkę. Trzymamy kciuki za powrót Pana Marka do zdrowia. Wierzymy, że uda się zebrać potrzebne środki na leczenie i rehabilitacja zakończy się sukcesem.     

Zobacz także:

To była awantura! Jak to oceniacie?

Paweł Tyburski dotrzymał słowa i pojawił się w Nastula Club. Sparing należał do tych ostrych!