FAME MMA przestrzega przed restreamingiem. Szokujące liczby

Foto: FAME MMA YouTube
Foto: FAME MMA YouTube

Już w tę sobotę w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się gala FAME MMA 4. Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV – link do zakupu. Organizacja przestrzega przed restreamingiem, publikując dające do myślenia statystyki.

Wydarzenia PPV mają to do siebie, że pojawia się również wiele nielegalnych restreamów. Federacja FAME MMA postanowiła ostrzec przed czwartą galą, aby restreamerzy mieli na uwadze czekające ich konsekwencje.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy robicie instynktownie, nie myśląc przy tym zbytnio o konsekwencjach. Mamy do Was prośbę. Zastanówcie się zanim podejmiecie próbę restream’u. Tym bardziej apelujemy do osób niepełnoletnich: pamiętajcie, że odpowiedzialność finansowa spada na Waszych rodziców, a kwoty, które potrafi wygenerować taki restream są gigantyczne.”

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy robicie instynktownie, nie myśląc przy tym zbytnio o konsekwencjach. Mamy…

Opublikowany przez FAME MMA Czwartek, 20 czerwca 2019

W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas mistrzowski kobiet. Marta Linkiewicz po wygranej z Esmeraldą Godlewską będzie chciała przedłużyć swoją passę i wygrać nad Lil Masti, która zadebiutuje w klatce FAME i z pewnością nie da za wygraną. Co-main event gali elektryzuje spór „Klauna z Koszalina”, popularny youtuber Medusa będzie chciał wyrównać rachunki z Knaziem.

Zobaczymy również powracającego współwłaściciela federacji Michała „Boxdela” Barona, który zawalczy z „Kubańczykiem” szerzej znanym jako ochroniarz Kruszwila. Wydarzenie obfite jest we wszelkiego rodzaju konflikty do rozwiązania. Na pieńku mają ze sobą Adrian Polak i Amadeusz Ferrari, Don Kasjo i Dawid Ambro oraz Filipek i Tomb. W oktagonie zadebiutuje także dwóch raperów, Jongmen i Kizo. Pierwszy zmierzy się z Kastim, z kolei drugi skrzyżuje rękawice z Makowskim.