MMA PLFAME MMAFAME MMA potwierdza rewanż na siódmej gali! Jest zapowiedź pojedynku [WIDEO]

FAME MMA potwierdza rewanż na siódmej gali! Jest zapowiedź pojedynku [WIDEO]

FAME MMA potwierdza głośny rewanż, do którego dojdzie na siódmej gali tej poznańskiej organizacji. FAME MMA 7 odbędzie się 5 września, a jedną z walk w rozpisce jest rewanż między Wiewórem a Hassim.

Na oficjalnym kanale FAME MMA n aYouTube pojawiła się już oficjalna zapowiedź tego pojedynku.

Czekacie na niego?

NO TO MAMY REWANŻ 🔥🔥🔥WBIJAJCIE NA YT!!! O 19:00 premierka prezentacji zawodników WIEWIÓR vs HASSI 2 ⚡️➡️ https://youtu.be/Xf-l09V9Mf0

Opublikowany przez FAME MMA Środa, 22 lipca 2020

FAME MMA potwierdza rewanż na siódmej gali!

Maksymylian “Wiewiór” Wiewiórka i Kamil Hassan mierzyli się ze sobą na gali FAME MMA 3. Wówczas lepszy w klatce okazał się “Wiewiór”, który wygrał tamtą konfrontację przez decyzję sędziów. Była to jedna z największych niespodzianek całej tamtej imprezy.

Drugi akt tej rywalizacji odbędzie się już na wrześniowej gali FAME MMA 7. Poniżej oficjalne wprowadzenie do tego pojedynku:

Na FAME MMA 7 zobaczymy także inny rewanż. W klatce mamy zobaczyć pojedynek Adriana Polaka, który po raz drugi zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. W karcie walk także znajdują się Marcin Najman i Popek Monster. Popek ma wystąpić w walce wieczoru całej imprezy. Jego rywal na razie jednak nie jest jeszcze znany.

Zobacz także:

Walka wieczoru RWC 5: Michał Andryszak zmierzy się z rozpędzonym zwycięstwami Rumunem!

Walka wieczoru gali RWC 5 została już oficjalnie ogłoszona! We wczorajszym programie Oktagon Live na Kanale Sportowym gościł jeden z uczestników main eventu nadchodzącej imprezy – Michał Andryszak (20-8), który potwierdził nazwisko swojego przeciwnika.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.

Niecodzienne starcie na WOTORE 3! 4 metry i 265 kilogramów w ringu!

Niecodzienne starcie odbędzie się na najbliższej gali WOTORE 3. Na przeciwko siebie staną zawodnicy, który łącznie mierzą 4 metry i ważą 265 kilogramów! Starcie to anonsowane jest jako pojedynek “King Konga” z “Małym”!