MMA PLFAME MMAFAME MMA: Popularny podróżnik gotowy i chętny na propozycje!

FAME MMA: Popularny podróżnik gotowy i chętny na propozycje!

Piotr Pająk dostał zaproszenie i tym samym pojawił się na sobotniej gali FAME MMA 7 w Łodzi. Popularny podróżnik miał szansę zobaczyć wszystko z bliska i był pod wrażeniem. 31-latek już parokrotnie wspominał, że chętnie zawalczy w freakowej organizacji.

Piotrek to youtuber, który prowadzi kanał pod tytułem ”Podróże Wojownika” – sami zobaczcie. Nie tak dawno była długa wyprawa po Azji, a teraz widzieliśmy go w paru krajach Europy. Planem jest Ameryka Południowa, ale jak na razie  pokrzyżował je koronawirus. Oczywiście nie jest to samo podróżowanie, ale również poznawaniem nowych sztuk walki. Było tak choćby w Japonii (kendo) czy Birma (lethwei – birmański boks). 

Piotr Pająk chętnie zawalczy na FAME MMA!

Piotr Pająk jest gotowy, aby zawalczyć na gali FAME MMA. Polak wspomniał o tym w rozmowie z portalem fightsport.pl. Pająk postanowił przenieść się do Tajlandii, a dokładniej na Phuket, gdzie reprezentuje uznany Tiger Muay Thai. Na macie w Phuket pojawiali się tacy zawodnicy jak choćby Petr Yan aktualny mistrz UFC w kategorii koguciej czy niesamowity prospekt – Zabit Magomedsharipov (18-1).

Jakby była okazja czemu nie? Może kiedyś będzie, zobaczymy.

Piotr Pająk sięgał po pas mistrza świata w amatorskim MMA. Polak w roku 2018 wygrał eliminacje do kadry Anglii i w październiku wyjechał do Niemiec na mistrzostwa świata organizacji WFMC. Stoczył trzy walki, dwie wygrał przed czasem i zdobył pas amatorskiego mistrza świata w MMA. Piotrek ma za sobą również parę pojedynków w boksie tajskim stoczone na terenie Tajlandii.

Zobacz także:

Następny powrót wielkiego pięściarza! Dobra decyzja?

Były mistrz świata w kategorii ciężkiej zamierza wrócić na ring. Znacie go bardzo dobrze z pojedynku z Andrzejem Gołotą

Mirosław Okniński z podziękowaniami! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński postanowił podziękować po sobotniej gali FAME MMA 7, która odbyła się w Łodzi. Zobaczcie komu należą się podziękowania