MMA PLFAME MMAFAME MMA: Popek zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce! To będzie mocne wyzwanie!

FAME MMA: Popek zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce! To będzie mocne wyzwanie!

Popek Monster (4-4) już szóstego marca stoczy swój drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas walki wieczoru dziewiątej edycji zobaczymy starcie raperów. ”Król Albanii” zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim.

42-latek ostatni pojedynek stoczył piątego września. Był to debiut w organizacji FAME MMA. ”Król Albanii” w walce wieczoru zmierzył się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Popek bez większych problemów zdobył obalenie, ale nawet mając dominującą pozycję nie mógł znokautować rywala, który co jakiś czas odpowiadał – czym zyskał w oczach komentatorów i fanów. Popek Monster poszedł po technikę kończącą (balachę) i przy poprawieniu uzyskał upragniony rezultat. Trzeba dodać, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie (techniką parterową).

Popek zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce!

Popek Monster (4-4) ma już na celowniku następnego potencjalnego rywala. ”Król Albanii” na kanale Betclic zdradził, że jest gotowy na starcie z Piotrem Piechowiakiem.

Chodzi mi po głowie ”Bestia”. Jeżeli tą walkę wygram, a jestem na 99% przekonany, że tak będzie. Chciałbym zmierzyć się z ”Bestią”, bo to byłaby taka moim zdaniem i znajomych walka wyrównana.     

To nie pierwszy raz, gdy pojawia się temat potencjalnego starcia z ”Bestią”. Wojciech Gola jeden z właścicieli organizacji zapewnił, że Popek w przypadku wygranej z ”Kizo” zawalczy o pas wagi ciężkiej.

Popek czeka. Myślę, że jeśli Popek teraz by wygrał tą walkę – no to już kolejna będzie o pas. ”Bestia”! Myślę, że ciekawa walka, Popek-Bestia to byłaby walka o pas. Jeżeli Popek by wygrał. ”Bestia” ma duże zawzięcie, jako strongman samozaparcie żeby dojść do takiej formy.   

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Wypowiedział się ostro o Najmanie i Popku! Poznaliście nowego uczestnika GROMDY?

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia. 

Przerwany wywiad Bonusa BGC! Dojdzie do walki?

Piotr Witczak był mocno zaskoczony i podrażniony sytuacją, która miała miejsce za kulisami Fight Exclusive Night 32. Podczas wywiadu ”Bonus BGC” został wyzwany na pojedynek. Co się dokładnie stało?