MMA PLFAME MMAFAME MMA: Popek Monster zdradził kiedy stoczy następny pojedynek!

FAME MMA: Popek Monster zdradził kiedy stoczy następny pojedynek!

Popek Monster (4-4) za pomocą mediów społecznościowych zdradził, kiedy stoczy następny pojedynek. Dla ”Króla Albanii” będzie to druga walka w organizacji FAME MMA.

Szóstego marca odbędzie się dziewiąta edycja FAME MMA. W walce wieczoru wystąpi popularny raper Patryk ”Kizo” Wozińskiego, a już niedługo poznamy jego przeciwnika.

Wcześniej dojdzie do walki o pas pomiędzy Marcinem Malczyńskim, a Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem. Sportowo jest to wyśmienite zestawienie dla fanów freakowej organizacji. Już w tym momencie mamy gwarantowane emocje.

Popek w świetnej formie!

Popek Monster (4-4) za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że swój następny pojedynek stoczy na gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Lada dzień poznamy jego przeciwnika w freakowej organizacji.

Ram pam pam pam widzimy się 6 marca…będzie kaloryfer again

42-latek po ostatniej walce nie odpuszcza. Popek pozostaje w formie. Sami zobaczcie.

Na robocie ICDS Fitness Club ✌

Posted by Popek Monster on Monday, January 18, 2021

Zawodnik pochodzący z Legnicy zadebiutował w FAME MMA na początku września 2020 roku. W walce wieczoru Popek zmierzył się z Damian ”Stiflerem” Zduńczykiem, który zdecydował się podjąć wielkie wyzwanie. Dla byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy” był to pierwszy pojedynek. Popek zaś wracał do klatki po prawie 2-letniej przerwie.

Popek już na początku trafił mocnym ciosem, a następnie wyprowadził parę kolan. 42-latek szukał gilotyny, ale chciał to zrobić zbyt pochopnie. Walka wróciła do stójki, ale chwilę później Popek bez problemów rzucił przeciwnikiem o matę. ”Król Albanii” wchodzi na dosiad i mamy serię ciosów. Zduńczyk pokazał charakter, bo nawet w takiej sytuacji odpowiadał do samego końca – czym zaskoczył rywala. Popek ostatecznie przeszedł do techniki kończącej (balacha) przy poprawieniu poddał przeciwnika.

Zobacz także:

Miało być face to face, a skończyło się pocałunkiem! Jak oceniacie sytuacje przed MMA VIP 1?

Nikt się tego nie spodziewał. Miało być zwykłe face to face, a wyszło… Sami zobaczcie

Walka 3 vs 1! Co wy o tym sądzicie?

Na jednej z rosyjskich siłowni doszło do starcia 3 vs 1. Zawodowiec zmierzył się z trzema amatorami. Kto wygrał i jak to wyglądało? Jest wideo!