MMA PLFAME MMAFAME MMA: Piotr Szeliga nawołuje do pojedynku z… Popkiem! Jaka będzie odpowiedź?

FAME MMA: Piotr Szeliga nawołuje do pojedynku z… Popkiem! Jaka będzie odpowiedź?

Piotr Szeliga nie zamierza się zatrzymywać i już myśli o kolejny pojedynku. ”Szeli” na instagramie nawołuje do starcia z Popkiem Monsterem (4-4). To nie pierwszy raz, gdy Piotr wspomina o takim potencjalnym starciu.

Szeliga o walce z Popkiem mówił już w lipcu poprzedniego roku.

Na pewno chciałbym się zmierzyć z Popkiem. Pomyślałem, że to byłaby bardzo fajna walka. Myślę, że też fajnie medialnie by się sprzedała, bo przecież Popek miał też walczyć z Krystianem Pudzianowskim, gdzieś tam kiedyś widziałem. Jeśli miał z nim walczyć, a ja z nim wygrałem to zapraszam. Dla mnie nie ma większego problemu (..) Nie obawiam się. Widzieliśmy walkę Popka z Mariuszem Pudzianowski to trwało z 20 sekund. Klaskał u Rubika. Ja nigdy klaskać nie będę, mi trzeba głowę urwać, lub nie wiem co trzeba zrobić, abym się poddał.  

Szeliga nawołuje do walki z Popkiem!

Piotr Szeliga (2-1) jest zdecydowany! ”Szeli” swoim kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Popkiem Monsterem (4-4). Wspomniał o tym pod wpisem ”Króla Albanii”.

@popek_oficjalnie na razie waga ciężka czeka na ciebie, wiec czekam 👊🔥

Szeliga ostatni pojedynek odnotował w sobotę na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Od samego początku obaj szukali mocnego uderzenia. Szeliga padł na deski i wydawało się, że jest w dużych opałach. Krzysztof Ferenc zaryzykował i poszedł za ciosem. Szeliga skontrował mocnym uderzeniem – i mamy ciężki nokaut.

Zobacz także:

Daro Lew reaguje na przegraną Filipka: Zaraz po antylopie będziesz następną przystawką! Co wy na to?

Mamy pierwszą reakcję Dariusza Kaźmierczuka na sobotnią przegraną Filipa Marcinka. ”Filipek” na FAME MMA 11 w Gliwicach zmierzył się z ”Ferrarim”. Daro Lew proponuje teraz Marcinkowi walkę w organizacji MMA VIP.

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii! Zaskoczeni?

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!