MMA PLArchiwumFAME MMAFAME MMA: Piękne zachowanie ”Stiflera”! Pieniądze z PPV przekazał na trzy schroniska dla psów! [WIDEO]

FAME MMA: Piękne zachowanie ”Stiflera”! Pieniądze z PPV przekazał na trzy schroniska dla psów! [WIDEO]

Tak jak zapowiadał, tak też zrobił! Piękne zachowanie ”Stiflera”, które jest godne pochwały i naśladowania. Damian Zduńczyk część wypłaty za ostatnią walkę przeznaczył na schroniska dla psów.  

Stifler

O debiucie Damiana mówiło się już od długiego czasu, a w końcu wszystko staje się faktem. Zduńczyk był przymierzany już do pierwszej edycji FAME MMA. W Koszalinie jego rywalem byłby Marek ”AdBuster” Hoffmann. Mówiło się również o zestawieniu ”Stifler” vs ”Merghani”, ale fani nie byli tym mocno zainteresowani.

”Stifler” przekazuje pieniądze z PPV na trzy schroniska dla psów!

Damian Zduńczyk dotrzymał słowo. Pieniądze z PPV przekazał na trzy schroniska dla psów. Trzeba przyznać, że jest to piękne zachowanie, które warto naśladować. Zobaczcie jak Damian odwiedził schroniska.

Swój debiut odnotował na FAME MMA 7 w Łodzi. W walce wieczoru zmierzy się z faworyzowanym Popkiem Monsterem. ”Stifler” robił co mógł i pokazał charakter, ale to było zdecydowanie za duże wyzwanie. Popek mógł cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszej rundzie przez poddanie (balacha).

Popek wykorzystał swoją siłę fizyczną i kilogramy. Mając dosiad nie wypuścił okazji z rąk! Pierw były uderzenia niczym z karabinu maszynowego, ale ”Stifler” próbował odpowiadać, aby sędzia nie zakończył tej walki. ”Król Albanii” zaskoczył, bo poszedł po balachę i świętował swoją pierwszą wiktorię poprzez poddanie!

Damian Zduńczyk swoją największą popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”, która jest transmitowana w MTV. ”Stiflera” można spokojnie określić weteranem tego reality show, bo wziął udział w wielu sezonach. Ten etap swojego życia ma już za sobą. Damian prowadzi sportowy tryb życia, a alkohol występuje u niego bardzo rzadko.

Zobacz także:

Kuriozalne zachowanie, zawodnik zwolniony z UFC! Jak wy to oceniacie?

Zawodnik dopuścił się karygodnego zachowania. Popierał działanie terrorystyczne, do którego doszło ostatnio we Francji

Już pod koniec października starcie mężczyzny z kobietą! Powinno do tego dojść?

To jest dopiero szok! Tak to prawda.. Pod koniec października dojdzie do konfrontacji mężczyzny z kobietą

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis