MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA: Parke ma na celowniku… Araba! ”Stormin” nie może zdecydować się na formułę!

FAME MMA: Parke ma na celowniku… Araba! ”Stormin” nie może zdecydować się na formułę!

Norman Parke (28-7-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Stormin” jest gotowy, aby zwiększyć częstotliwość startów. Parke już po ostatniej walce zdradził, że liczy na start podczas FAME MMA 12, która odbędzie się dwudziestego listopada. Parke ma na celowniku następnego zawodnika.

Parke

Emocji nie brakowało w walce wieczoru FAME MMA 11, która w sobotę odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

”Stormin” gotowy na walkę z Arabem!

Jak się okazuje Norman Parke (28-7-1) tym razem na celownik ma pojedynek z Gabrielem Al-Sulwi (3-0). ”Stormin” pierwszego dnia proponował ”Arabowi” walkę w boksie, aby następnego nawoływać do starcia w formule K1 bądź MMA.

28-latek ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA, gdzie prezentował się z naprawdę dobrej strony. Gabriel pewnie wypunktował i zdominował w parterze – Pawła Tyburskiego oraz Łukasza Lupę. Było też zastępstwo na FAME MMA 9, gdy w walce wieczoru pokonał w boksie Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Zobacz także:

To już pewne! Wiemy w jakiej organizacji i formule zawalczy trener Bonusa BGC! Zaskoczeni?

Eryk Bręczewski na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Trener ”Bonusa BGC” zdradził w jakiej formule i organizacji go zobaczymy. Eryk jest podekscytowany nadchodzącą walką.

Rewanż Tańcula-Murański się oddala? ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z FAME MMA!

Już od dłuższego czasu mówi się o rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Wczoraj za pomocą instagrama Wojciech Gola poinformował, że ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z organizacją FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis