MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim!

FAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim!

Norman Parke (28-7-1) już dwudziestego szóstego marca stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” podczas 13 edycji w Gliwicach zmierzy się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (4-4). Mimo wszystko ex zawodnik UFC już w tym momencie jest otwarty na inne szalone zestawienia.

Parke

Parke w poprzednim roku stoczył trzy pojedynki. Tylko ten ostatni okazał się przegraną. ”Stormin” w listopadzie na FAME MMA 11 stanął do rewanżu z Borysem Mańkowskim. Było to starcie na zasadach cage boxu, 15 walki bez żadnej przerwy. Pojedynek potrwał pełen dystans, a zwycięzcą został ”Tasmański Diabeł”.

Parke otwarty na szalony pojedynek!

Norman Parke (28-7-1) na insta stories wyraził zainteresowanie tak szalonym pojedynkiem. Mowa o starciu dwóch na dwóch. To byłoby pierwsze takie zestawienie w organizacji FAME MMA. ”Stormin” z Ferrarim kontra? To może wzbudzić spore zainteresowanie.

Ludzie pytają mnie czy zawalczę w walce 2 vs 2, jak najbardziej mógłby zawalczyć w takiej formule! Ja i Ferrari na 2 innych zawodników FAME MMA. To by była pierwsza walka 2 vs 2 w FAME MMA, zasady MMA

Zobacz także:

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Daniel Skibiński podpisuje kontrakt z dużą organizacją! Znamy datę pierwszej walki! Czekacie?

Ciekawa informacja dobiegła do nas z Florydy. Daniel Skibiński, czyli jeden z najlepszych zawodników kategorii do 77kg w Polsce podpisał kontrakt z organizacją Cage Warriors!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis