MMA PLFAME MMAFAME MMA. Nitro o ostrej wypowiedzi Jacka Murańskiego: Jest mi zwyczajnie przykro!

FAME MMA. Nitro o ostrej wypowiedzi Jacka Murańskiego: Jest mi zwyczajnie przykro!

Sergiusz “Nitro” Górski udzielił mi wywiadu po drugiej konferencji przed galą FAME MMA 14, w którym między innymi odniósł się do ostrych słów Jacka Murańskiego.

Nitro

“Stary Muran” w wywiadzie z Arkiem Hnidą dla naszego portalu nie szczędził słów, wypowiadając się o “Nitro”. Jacek zaproponował nawet walkę dwa na jednego (Jacek Murański vs Nitro i Jaś Kapela). Murański podkreślił też, że byłaby to walka w kategorii “pół śmiesznych” i jest przekonany, że szybko by zwyciężył.

Cały wywiad z Jackiem Murańskim dostępny tutaj.

“Nitro” ma żal, że nie zadzwoniono do niego w trakcie przeprowadzanego wywiadu, aby mógł od razu naprostować sytuację. Jednakże do sprawy odniósł się dopiero w wywiadzie.

Nie lubię takiego pier*olenia. Przed dwa tygodnie mówiono, że “Murański i Laluna cię zabiją, kup sobie ochroniarzy”.

FAME MMA 14: Nitro komentuje słowa Jacka Murańskiego!

Sergiusz ponadto wspomniał, że nawet jeden z zawodników FAME proponował mu ochroniarza, który za 500 zł oferowałby mu swoje usługi.

Ku*wa ludzie, gdzie my jesteśmy? Przyjechaliśmy, Laluna nic nie powiedziała. Jacka nie było… Mateusz na odprawie przed konferencją stał naprzeciw mnie i złowrogo popatrzył. Może ma taki wyraz twarzy. Jeszcze mnie nie przyszedł bić. Mateusz się nie mieszał, ale jego mama i tata tragicznie się tutaj zachowują. Podejrzewam, że ani moja babcia i dziadek tego nie widzieli, bo nie śledzą internetu. Na pewno mi się przykro zrobiło, bo podczas II wojny światowej nie przyczyniali się, aby najeźdzcy mieli lepiej.

Na gali FAME MMA 14 Sergiusz “Nitro” Górski zmierzy się z Marcinem “Xayoo” Mańkutem. Przypomnijmy, że na poprzedniej gali YouTuber z Wrocławia przegrał z “Unboxallem” przez decyzję i nie pokazał się z najlepszej strony.

FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Zapowiada się, że będzie to najbardziej zasięgowa karta walk w historii polskich freaków. W starciu wieczoru wystąpią “Tromba” oraz “Gimper”.

Zobacz także:

Mateusz Murański nie wytrzymał i uderzył Alana Kwiecińskiego: Nie wyjedziesz stąd! Widzieliście?

Dymy! Na programie się nie udało i tu również był problem. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 miało dojść do face to face pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Alanem Kwiecińskim. ”Muran” nie wytrzymał i uderzył swojego najbliższego przeciwnika.

Piotr Szeliga ostro do Parke: C*j Ci na imieniny jak Arabowi, który nie dał pieniędzy trenerowi! Co wy na to?

Piotr Szeliga jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem. ”Szeli” podczas FAME MMA 14 stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Starcie z Normanem Parke odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis