MMA PLFAME MMAFAME MMA nie zapłaciło Murańskiemu za walkę, ale z pomocą przyszedł prezes FEN!

FAME MMA nie zapłaciło Murańskiemu za walkę, ale z pomocą przyszedł prezes FEN!

Wygląda na to, że rośnie konflikt na linii FAME MMA – Murańscy. Okazuje się, że organizacja FAME MMA nie zapłaciła Mateuszowi Murańskiemu za walkę z Arkadiuszem Tańculą na ostatniej gali. Tak wynika z wpisu, który opublikował w mediach społecznościowych tata Mateusza – Jacek Murański.

Konflikt między swarzędzką organizacją a Mateuszem Murańskim rozpoczął się po zakontraktowaniu freak fightera przez organizację FEN i występie na gali FEN 34 zaledwie dwa tygodnie po walce z Tańculą.

Według FAME MMA, Murański miał zakaz konkurencji po występie na dziesiątej gali, który złamał, co przyczyniło się do zamrożenia jego wynagrodzenia za walkę z Tańculą.

FAME MMA nie zapłaciło Murańskiemu za walkę, ale z pomocą przyszedł prezes FEN!

Na pomoc Murańskiemu przyszedł jednak prezes FEN – Paweł Jóźwiak. Jak wynika ze wpisu, który w mediach społecznościowych opublikował Jacek Murański, naczelna postać Fight Exclusive Night wyłożyła pieniądze za walkę Murańskiego na FAME MMA, a popularna rodzina zapowiedziała wejście na drogę sądową i konfrontację prawną z FAME MMA:

“Co ty tam mówisz Wojciech Gola ? Że co ?cyt ” Co tu się dzieje?” Aha czyli , że dobre było !!! No to dlaczego Wojtku nie tylko , że nie chcesz zapłacić mojemu synowi Mateusz Murański za wykonaną pracę ( patrz walkę) na fame mma 10 w dniu 15 maja 2021 to jeszcze wasza spółka ( Krzysztof Rozpara Michał Boxdel Baron @Rafał Pasternak ) – typków o mentalności “swarzędzkich kubkarzy” wystąpiła na drogę prawną o …. kasę / karę od Matesza ??!!! Spoko- pożyjemy zobaczymy czyje będzie w sądzie na wierzchu . ” Pycha kroczy przed upadkiem…” wy kubkarze. A niech całe środowisko bierze przykład z Paweł Jóźwiak który poczuł się w obowiązku i ze swoich środków finansowych wpłacił Mateuszowi równowartość kwoty należnej synowi od ” swarzędzkich kubkarzy ” .. . A Mateusz jak wygra w sądzie to po prostu zrobi dla Pawła Jóźwiaka przelew zwrotny. Tylko tyle i aż tyle…”

Co ty tam mówisz Wojciech Gola ? Że co ?cyt " Co tu się dzieje?" Aha czyli , że dobre było !!! No to dlaczego…

Posted by Jacek Muranski on Thursday, June 24, 2021

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.