MMA PLFAME MMAFAME MMA: Następny duży awans Linkiewicz w rankingu! Wyprzedziła zawodniczki Babilon i FEN!

FAME MMA: Następny duży awans Linkiewicz w rankingu! Wyprzedziła zawodniczki Babilon i FEN!

To jest spore zaskoczenie! Marta Linkiewicz (4-1) zostaje doceniona i już w tym momencie pojawiła się w 15 najlepszych zawodniczek MMA w naszym kraju. ”LinkiMaster” w rankingu tapology.com jest wyżej niż popularne fighterki.

Linkiewicz

Trzeba przyznać, że podopieczna Norberta Daszkiewicza zrobiła duży progres. 24-latka spełniła marzenie i podczas jubileuszowej 10-edycji zdobyła pas FAME MMA. Była to druga próba, bo przecież już w drugiej walce dostała taką szansę, lecz musiała wtedy uznać wyższość Anieli ”Lil Masti” Bogusz.

Duży awans Marty Linkiewicz!

Marta Linkiewicz (4-1) ponowie może cieszyć się dużym awansem w rankingu tapology.com. 24-latka znalazła się w pierwszej 15 najlepszych zawodniczek MMA w naszym kraju. Linkiewicz wyprzedziła chociażby Anitę Bekus czy doświadczoną Weronikę Zygmunt.

ranking
ranking

Linkiewicz w ostatniej walce pokonała Kamilę Wybrańczyk, ale nie był to łatwy pojedynek. Marta wygrała ostatecznie niejednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Andrzej Kostyra o walce Don Kasjo-Parke: Stawiałem na Kasjo i on w moim odczuciu wygrał! A jak wy punktowaliście?

Andrzej Kostyra szanowany komentator bokserski oraz dziennikarz miał szansę na spokojnie zobaczyć walkę wieczoru FAME MMA 10. Zdanie Andrzeja zwycięzcą w tym starciu powinien zostać Kasjusz Życiński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis