MMA PLFAME MMAFAME MMA na Stadionie Narodowym? Kostyra: Jest szansa by w całości go wypełnili!

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Kostyra: Jest szansa by w całości go wypełnili!

Foto: dziennikbaltycki.pl

Organizacja FAME MMA już piątego września zorganizuje swoje drugie wydarzenie w dobie koronawirusa. Andrzej Kostyra w ostatnim wideoblogu dla Super Expressu postanowił pospekulować na temat kwot w największych organizacjach w naszym kraju. Był też temat FAME MMA na Stadionie Narodowym!

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Podczas tego eventu zobaczymy pożegnalne akty Marcina Najmana. Pierwsze konferencja prasowa promująca FAME MMA 7 odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Andrzej Kostyra: Gdyby nie pandemia zorganizowali by w najbliższej przyszłości gale na Stadionie Narodowym!

Andrzej Kostyra jest przekonany, że gdyby nie problem z Covid-19 organizacja FAME MMA w najbliższej przyszłości zorganizowała by event na Stadionie Narodowym. Teraz te plany zostają odłożone w czasie. Trzeba przyznać, że FAME MMA w krótkim okresie zyskała dużą popularność i tym samym zaczęła wypełniać po brzegi największe hale w Polsce.

Rozmawiałem nawet dzisiaj z szefami FAME MMA, że myślą o tym. Gdyby nie pandemia to zorganizowali by na pewno w najbliższej przyszłości galę na stadionie narodowym i jest szansa by ten stadion w całości zapełnili, bo mają wierną armię kibiców zwłaszcza młodego pokolenia. Mówią że w związku z pandemią te plany są odłożone na 2-3 lata, muszą poczekać ale taki jest plan żeby zorganizować FAME MMA na stadionie narodowym i myślę, że mogliby zapełnić stadion.

Aktualna karta walk FAME MMA 7:

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa
Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Jest pierwszy wywiad po ogłoszeniu! Czego spodziewacie się po Marcinie Najmanie?

Częstochowianin podczas FAME MMA 7 stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Przeciwnika też już znamy

Patryk Kaczmarczyk w swoim stylu! Będzie z niego uciecha?

Chłopak ma potencjał nie tylko jeśli chodzi o umiejętności. Podczas najbliższej gali Armia Fight Night dojdzie do walki o szable mistrzowskie