MMA PLFAME MMAFAME MMA: Mirosław Okniński nawołuje do walki ”Lew” vs ”Bonus BGC”!

FAME MMA: Mirosław Okniński nawołuje do walki ”Lew” vs ”Bonus BGC”!

Mirosław Okniński ma pomysł na następne zestawienie, do którego mogłoby dojść na gali FAME MMA. Przypomnijmy, że prekursor mieszanych sztuk walki w naszym kraju pojawił się na ostatniej siódmej edycji w Łodzi. Okniński był w narożniku Amadeusza ”Ferrari” Roślika i Dariusza ”Lwa” Kazimierczuka.

Wygląda na to, że Mirosław Okniński będzie współpracował z uczestnikami FAME MMA i to nie jednym. Amadeusz Roślik zapowiedział, że przeprowadza się do Warszawy, a do następnych pojedynków ma trenować pod okiem Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Mirosław Okniński proponuje pojedynek na FAME MMA!

Mirosław Okniński liczy, że jego zawodnik Dariusz Kazimierczuk (1-9) dostanie jeszcze szansę walki w organizacji FAME MMA. Trener nawołuje do walki ”Lwa” z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem.

okninski

Przypomnijmy, że ”Łazarski Gladiator” w ostatnim czasie przyznał, że chętnie wróci do FAME MMA, ale ma warunek. Musi to być rewanżowe starcie z potężnym włodarzem Wojciechem Golą.

Dodać również trzeba, że Witczak zakończył współpracę z freakową organizacją po ostatniej przegranej z Marcinem Najmanem. Do tego zestawienia doszło w październiku poprzedniego roku. Były bokser w Ergo Arenie szybko znalazł sposób na pokonanie ”Bonusa BGC”.

Piotrek nie zamierzał odpuścić i miał się bić choćby na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie, ale wydarzenie odwołano w ostatniej chwili ze względu na koronawirusa. Witczak w międzyczasie wspominał, że była choćby propozycja walki z Krystianem Pudzianowskim. Na tą wiadomość od razu zareagował Paweł Jóźwiak prezes Fight Exclusive Night, który apelował, że jest to kłamstwo. 

Zobacz także:

Oficjalnie poznaliśmy walkę na FAME MMA 8! Jak typujecie?

Już oficjalnie poznaliśmy co-main event listopadowej gali. Zaskoczeni?

Wrzosek wyjaśnia krytyków FAME MMA! Macie podobne zdanie?

Wrzosek nie może zrozumieć ludzi, którzy tak mocno krytykują projekt FAME MMA. Marcin już wielokrotnie pojawiał się na galach freakowej organizacji