MMA PLFAME MMAFAME MMA: Marcin Najman chętnie zmierzy się z Bobem Sappem!

FAME MMA: Marcin Najman chętnie zmierzy się z Bobem Sappem!

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój najbliższy pojedynek. Podczas co-main eventu FAME MMA 8 zmierzy się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na zasadach boksu w małych rękawicach. Będzie to drugi pożegnalny akt częstochowianina.

Zbliżająca się gala FAME MMA 8 zapowiada się emocjonująco choć nie znamy jeszcze całej karty. Wszystkie zestawienia zostaną ogłoszone w niedzielę podczas pierwszej konferencji prasowej. W walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem.

Marcin Najman chętnie zmierzy się z ”Bestią”!

Marcin Najman odpowiada na pytania widzów! Padł temat potencjalnego angażu Boba Sappa w organizacji FAME MMA. Najman od razu zapewnia, że jest to świetny pomysł, a rywala długo szukać mu nie trzeba będzie.

Jeśli chodzi o prime Boba Sappa to zdołał pokonać samego Ernesto Hoosta. Później wydaje się, że jeździł już tylko po wypłaty, w tych późniejszej fazie zszedł z kuracji. Ja w FAME MMA bym go widział, na pewno. To jest absolutnie człowiek skrojony pod FAME MMA. A z kim? Ze mną! To by dopiero było show. Mieć taki skalp Boba Sappa, to fajna sprawa.       

Cały materiał poniżej:

48-latek w 2018 roku wygrał swoją pierwszą walkę w MMA po ponad ośmiu latach rozbratu z tym jakże ważnym uczuciem! Dużo osób zarzucało Amerykaninowi, że przyjeżdża tylko po wypłatę. Trzeba dodać, że tak to właśnie wyglądało, ale jak się zagłębimy w temat to poznamy powody.

Wrestler w 2013 roku miał po raz drugi zawalczyć w Polsce, ale nie został dopuszczony do walki po wizycie u lekarze, który był w szoku, że Bob jeszcze wchodzi do klatki. Ponadto lekarz alarmował, że jeśli będzie dalej ryzykował przy tylu urazach, to może się to dla niego skończyć nawet wózkiem inwalidzkim.

”The Beast” w organizacji Rizin stoczył dwa pojedynki, które zakończyły się niespodziewanymi zwycięstwami. Sapp w 2015 roku w rewanżu po latach pokonał ogromnego (jeśli chodzi o kilogramy) Akebono Taro. Zaś w 2018 roku w formule MMA po jednogłośnej decyzji sędziów triumfował w starciu z debiutującym sumitą – Kintaro Osunaarashi.

Aktualna karta FAME MMA 8!

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Marcin ”El Testosteron” Najman

Pozostałe:
Filip ”Filipek” Marcinek vs Michał ”Sobota” Sobolewski
Amadeusz ”Ferrari” Roślik vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Paweł ”Tybori” Tyburski vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Piotr ”Szeli” Szeliga vs Piotr ”Bestia” Piechowiak         

Zobacz także:

Najman ciężko trenuje do walki z Don Kasjo! Jaki będzie wynik?

Kolejne przygotowania Najmana w górach. Na gali FAME MMA 8 dojdzie do jego konfrontacji z ”Don Kasjo”

Pająk w FAME MMA! Czekacie na tą walkę?

Piotr Pająk podpisał kontrakt z FAME MMA. W niedzielę ogłoszenie rywala