MMA PLFAME MMAFame MMA: Marcin Dubiel chce walczyć z… Wardęgą!

Fame MMA: Marcin Dubiel chce walczyć z… Wardęgą!

Znany polski influencer – Marcin Dubiel, wyraził w ostatnim cage’u, chęć stoczenia pojedynku z innym YouTuberem – Sylwester Wardęgą. Czy zatem walka dwóch gwiazd Fame MMA dojdzie do skutku?

Wardęga

Marcin Dubiel zadebiutował w klatce Fame MMA na gali z numerem 8. W swoim pierwszym pojedynku dla największej organizacji freak-fight w Polsce, musiał uznać jednak wyższość zawodnika, trenującego pod okiem Anzora Azhieva – Kacpra Błońskiego. Marcin jednak nie zamierza skończyć swojej przygody z MMA na jednej walce. Na gali Fame MMA 10, będziemy mogli ujrzeć drugi występ zawodnika Uniq Fight Club. 15 maja, do klatki z Dubielem wejdzie Cezary Nykiel. Pojedynek ten ma być pierwszym krokiem Marcina w kierunku rewanżu z Błońskim. W ostatnim odcinku programu “Cage”, Dubiel wypowiedział się na temat walki z Cezarym, ale również, odpowiedział na pytanie odnośnie jego kolejnej walki i ewentualnego rywala. Jak się okazuje, znany YouTuber widziałby siebie w klatce z innym zawodnikiem znanym głównie z internetu – Sylwestrem Wardęgą.

Dubiel chce stoczyć walkę Wardęgą!

Kiedy Marcin zasugerował możliwe zestawienie z Sylwestrem – od razu rozpoczęły się liczne kontemplacje o takim starciu, natomiast Dubiel szybko uspokoił kibiców i włodarzy. Według niego – problemem, który blokuje tę walkę jest różnica warunków fizycznych.

Sylwester Wardęga – jak najbardziej – chciałbym się z nim zmierzyć, ale wydaje mi się, że on się tego nie podejmie.

Nie chce teraz wyzywać go na pojedynek (…), ale wziąłby kolejną walkę, w które miałby gorsze warunki fizyczne – podsumował Dubiel.

Czy rewanż Błoński-Dubiel musi odłożyć się w czasie?

Niewątpliwie, Dubiel bardzo chce rewanżu z Błońskim, jednak nie wyklucza on pojedynku przed tą walką, a idealnym rywalem byłby właśnie Sylwester Wardęga.

W przypadku, gdybym, przegrał walkę z Czarkiem to mógłbym zawalczyć z Sylwestrem. Będzie to walka poprzedzająca walkę.

Wspólnym mianownikiem Dubiela i Wardęgi jest niewątpliwie ich kariera w Fame MMA. Obaj zaczęli przygodę z Fame od porażki z rąk tego samego rywala, wspomnianego wcześniej Kacpra Błońskiego.

Cały “Cage” z udziałem Marcina Dubiela znajdziecie w linku poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo chętny na walkę z kolegą… McGregora!

Czy to kolejna zaczepka, czy realna propozycja walki? Don Kasjo kieruje prośbę w stronę Fame MMA, chodzi o walkę z zawodnikiem UFC!

KSW 60: Narkun wymierza fakery w stronę mistrza! Rewanżowe starcie już jutro! [WIDEO]

Tomasz Narkun (18-3) podgrzewa atmosferę przed jutrzejszym rewanżem! ”Żyrafa” wystąpi w walce wieczoru 60-edycji KSW . 31-latek po raz drugi stanie przed szansą zdobycia pasa kategorii ciężkiej.

Borek ostro o najbliższej walce Szpilki: Jak przegra to niech kupi wędkę i…

Na Super Expressie pojawiło się typowanie wśród zawodników i dziennikarzy odnośnie zbliżającej się walki Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Mocne słowa wypowiedział… Mateusz Borek!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis