MMA PLFAME MMAFAME MMA: Kwieciński potwierdza rewanż w MMA. Pająk rozpoczyna przygotowania w USA!

FAME MMA: Kwieciński potwierdza rewanż w MMA. Pająk rozpoczyna przygotowania w USA!

Alan Kwieciński jest gotowy na rewanżowe starcie z Piotrem Pająkiem. Tym razem ich walka ma być zakontraktowana w formule MMA. Wojownik pochodzący z Bielsko-Białej aktualnie podróżuje, ale to nie oznacza braku treningów.

Pająk
Foto: FAME MMA

Do ich walki doszło dwudziestego pierwszego listopada na FAME MMA 8 w Łodzi. Kwieciński po 3-rundowej bitce jednogłośną decyzją sędziów pokonał Pająka.

Trzeba przyznać, że pojedynek dostarczył sporo emocji. Od początku do końca mieliśmy dużo mocnych wymian. W drugiej rundzie liczony był Pająk zaś w trzeciej Kwieciński. Były też minus punkty za cios po komendzie ”STOP”. On mocno przesądził – co do wyniku tego starcia.

Pająk nie mógł pogodzić się z werdyktem… Jest dobra wiadomość, bo wydaje się, że już niebawem dojdzie do ich drugiej walki.

Kwieciński o rewanżu z Pająkiem: Ja się zgodziłem, będziemy się bić w MMA!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem fightsport.pl potwierdził, że dojdzie do jego rewanżu z Piotrem Pająkiem. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zgodził się, aby tym razem walka została zakontraktowana w formule MMA.

Tak jak powiedział i ja się zgodziłem. Będziemy się bić w MMA. Zgodzę się na rewanż w tej formule. Było na moich zasadach, teraz będzie na jego, ale jeszcze nie teraz.   

Kwieciński również podsumował swój ostatni pojedynek. Zawodnik WCA Fight Team gwarantuje, że pojawił się spory problem, ponieważ zbijał dużą ilość kilogramów.

Plusy są takie, że odblokowałem głowę, zeszło mi ciśnienie. Minusy takie, że wiemy co do poprawy. Na pewno nie będę zbijał tyle wagi, zresztą widzisz że już jestem w normalnych warunkach, nie jestem taki gruby i nabity, więc trzymam tą wagę 83 kilo. Nie chcę dużo zjeżdżać jak przy ostatniej walce, 16 kilo praktycznie zbijałem. Staram się utrzymać tą wagę cały czas.     

Piotr Pająk jest aktualnie w długiej podróży. To jednak nie oznacza braku treningów. Pająk znajduje się w Chicago, gdzie miał szansę potrenować z Andrzejem Fonfarą (30-5, 18 KO).

No siema 😎 wczoraj mocno udany dzień, super trening , później strzelanie ale to wszystko zobaczycie jutro na filmie 💪🏼 Dzisiaj się nie udało wstawić bo problemy z internetem 🙄 Dzięki wielkie @andrzejfonfara i @monika_dorota_official 👊🏼😁#podróżewojownika#andrzejfonfara#monia#chicago#usa#stany#polskie#miasto#podróż#pająk#wojownik#youtuber#podróżnik

Zobacz także:

Pakol w FAME MMA? Była propozycja?

Co ciekawe Jędrzej Gromadowski dostał propozycję walki na FAME MMA 9. Miał zmierzyć się z…

Radzikowski o debiucie w MMA: KSW to dla mnie za wysokie progi! Co wy na to?

Krzysztof Radzikowski zdradził czy dostawał propozycję debiutu w MMA. Znany polski strongman nie widzi siebie w organizacji KSW

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis