MMA PLDon KasjoFAME MMA: Don Kasjo wystąpi jeszcze w tym roku! Organizacja szykuje dużą bombę!

FAME MMA: Don Kasjo wystąpi jeszcze w tym roku! Organizacja szykuje dużą bombę!

Federacja FAME MMA szykuje się do organizacji kolejnego wydarzenia. Na ten moment nie znamy szczegółów 11 gali FAME. Wiem już jednak, że gala odbędzie się we wrześniu, a najprawdopodobniej jednym z bohaterów wydarzenia będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Don Kasjo FAME MMA

FAME MMA szykuje się do organizacji kolejnego wydarzenia. Po wielkim sukcesie sprzedażowym na gali FAME MMA 10, przyszła pora na 11 edycję. Nie znamy dokładnej daty imprezy jednak wiemy, że odbędzie się ona we wrześniu. Na gali zobaczymy m.in. debiut w MMA Norbeta “Smolastego” Smolińskiego oraz starcie Way Of Blonde, która zmierzy się z Patrycją Wieją. Dużo mówi się także o powrocie do klatki Popka, który miałby skrzyżować rękawice z Patrykiem “Kizo” Wozińskim. Starcie było szykowane na galę FAME MMA 9 jednak wskutek kontuzji z walki musiał wycofać się Popek.

“Chcielibyśmy znowu nasz rekord pobić”

Od powrotu do klatki niedaleko jest również Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Zawodnik znany przede wszystkim z programu Warsaw Shore stoczył do tej pory pięć walk w organizacji FAME. Po 4 zwycięstwach z rzędu – Życiński musiał dopisać swoją pierwszą porażkę w karierze. Na gali FAME MMA 10 walką wieczoru tego wydarzenia była walka “Don Kasjo” vs. Norman Parke. Walkę zwyciężył “Stormin”, który wypunktował Kasja na pełnym dystansie. Życiński chciałby już wrócić do klatki, żeby zmazać swoją ostatnią porażkę. Szansę prawdopodobnie będzie miał już we wrześniu na 11 edycji FAME MMA.

Nie jestem gotowy, żeby oficjalnie i z całą pewnością takie informacje podawać, natomiast tak, Kasjusza zobaczymy jeszcze w tym roku, jednak cały czas pracujemy nad rywalem – powiedział jeden z włodarzy FAME MMA, Krzysztof Rozpara.

Dokładamy wszelkich starań, żeby ta bomba była jak największa i oczywiście chcielibyśmy znowu nasz rekord pobić. Zobaczymy, czy to się uda – dodał.

Zobacz także:

Marcin Najman szokuje! Następna kontrowersyjna postać w MMA VIP!

Marcin Najman nie przestaje szokować! Tym razem chodzi o następny kontrowersyjny nabytek organizacji MMA VIP. Swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje ”Satanaii”.

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face!

Wygląda na to, że mamy przełom w sprawie! Nadchodzi bowiem walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak! Dwóch promotorów w sportach walki stanie na przeciwko w klatce!

Conor McGregor z przesłaniem do krytyków: Podcieram swoje bogate dupsko waszymi…

Conor McGregor (22-6) gwarantuje, że nie powiedział ostatniego słowa. Irlandczyk nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Wielu kibiców uważa, że były podwójny mistrz UFC nie wróci na tron. Ponadto na McGregora spadła krytyka za jego następne kontrowersyjne zachowanie. ”Notorious” wyszedł z przesłaniem do wszystkich swoich krytyków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis